Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Amerikába szeretnék költözni,...

Amerikába szeretnék költözni, mennyi kezdőtőke szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és most Angliában élek, és 20-21 évesen már kint szeretnék élni Amerikába. Nem New Yorkban, inkább valami biztonságosabb és olcsóbb helyre. Melyek a biztonságosabb részei az usa-nak? És kb mennyi pénzre lenne szükségem? Amint betöltöm a 16-ot megpróbálok elmenni dolgozni, meg ha a sulival végeztem utána is, és nem anyucitól, apucitól lenyúlni a pénzt, én szeretnék érte megdolgozni. Légyszi segítsetek, és ne gyertek a "minden 15 éves lány Amerikába akar menni, úgy is leteszel róla, felejtsd el" szöveggel légyszi, mert én TÉNYLEG komolyan gondolom. Köszi:)

2014. szept. 13. 17:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt a 20-21 évet csak úgy álomnak írtam, valószínűbb, hogy később jutok ki, mert pl több ideig kell pénzt gyűjtenem. zöldkártyát lehet vásárolni? mennyibe kerül?
2014. szept. 13. 18:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komolyan gondolnád, már rég utánaolvastál volna, millió kérdés volt már a témában. 15 éves vagy, 6-10 év múlva juthatsz csak ki, az rengeteg idő, a szabályok változhatnak. A kezdőtőke pedig csak egy dolog, a legfontosabb a zöldkártya megléte. Azt kell szerezni első körben. Hogy hogy juthatsz hozzá, olvass kérdéseket, járj utána, mindent megtalálsz az interneten.
2014. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1millió dollárt ha leteszel kapsz azonnal állampolgárságot

minden más esetben szívás az egész

2014. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom elég félmillió dollárt (~120 millió forintot) befektetni.
2014. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben 1,5-2 millió forint nélkül el nem indulnék.
2014. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha üzletbe invesztálsz tartózkodásit kapsz, ott elég lehet a félmillió

de állampolgársághoz be kell fizetni 1milliót, azt vissza se kapod

2014. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!