Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A külföldi munkavállalásnak...

A külföldi munkavállalásnak mik a feltételei?

Figyelt kérdés
Milyen papírok kellenek,mik a lépések,vegyük például Spanyolországot,mint Uniós tagállamot.
2010. febr. 7. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

google: Spanyolorszag munkavallalas

spanyol kulugyminiszterium honlapja mindent leir pontosan

www.euvonal.hu Spanyolorszag

Jo bongeszest es olvasast, info keresest

Rengeteg info van, nem lehet par sorokban leirni.

2010. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de alapjába véve mik a feltételei,azért írtam csak éldát hoganyolország mert utána elkezditek kérdezgetni hogy eun belül e
2010. febr. 7. 20:25
 3/3 anonim válasza:

en skociaban elek, feltetelei? a kello nyelvtudas az alap es a legfontosabb,ugy menj at masik orszagba h dolgozni akarsz nem pedig csak ulni es varni a joszerencset, a legtobben ezert buknak meg mert ugy gondoljak h majd lesz vami, majd vaki segit rajtuk. nagyon sokan ugy csinaljak h elobb felveszik a kapcsolatot a kulfoldi munkaltatoval megbeszelik h mikor kellene munkaba allni es neked addigra oda kell erni elrendezni mindent,en szemelyivel kitudtam jonni nem kellett utlevel, eleg penz ahhoz h neki tudj allni dolgozni szallast kell berelned( de szamos olyan munkaltato van amelyik segit szallast keresni v ad neked,erdeklodd meg)es annyi penz kell h legyen nalad, h 1honapot + a kauciot kifizesd es meg egy honapra h ne csiszre mennyen a kifizetes,eleg penz h legyen kajad es a meg rengeteg apro kiadasra mert !!!senki!!! nem fog segiteni, nincs olyan h atfutok a szomszedba es kerek kolcson.


En ugy csinaltam, meg magyarorszagon h elobb a neten neztem egy munka kozvetitot ami segitett munkat keresni es felvenni a kapcsolatot a munkahellyel ahol lehetosegem van dolgozni, altalaban vendegmunkasokat olyan helyekre raknak be ahol a munkahely tudja biztositani a szallast, utana te mar kereshetsz magadnak masikat onalloan de vahogy el kel indulni, es ha mar dolgozol kersz munka hely igazolast tudsz csinaltatni bank kartyat, TB kartyat, es egy papirt amivel igazolod h te legalisan dolgozol abban az orszagban(azert igy irtam le mert mar nem elmlekszek a magyar nevere).


a magyar munka kozvetito NEM kerhet penzt mert teged kikozvetit egy masik orszagnak mert az torvantellenes, az biztos h csak atbaszas.nagyon sok ilyen van.jarj utana reszletesen es ne sajnald ra az idot.

ha vamit meg tudni akarsz irj privatba

2010. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!