Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen útvonalon indulnátok...

Milyen útvonalon indulnátok el egy világkörüli útra biciklivel/gyalog?

Figyelt kérdés
Az országokra lennék kiváncsi:)

2015. máj. 14. 12:37
 1/8 schocko ***** válasza:
89%
Románia felé biciklivel, s miután ellopták a biciklit, akkor onnantól tovább gyalogosan ;)...
2015. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez jó volt :D valaki komolyabb? :D
2015. máj. 14. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Én is terveztem világ körüli utat,sőt igazából nem is világ körülit,hanem Ázsiait,de nagyon drága. Szerintem inkább maradj Európán belül először és, ha azt körbejártad gondolkozhatsz világ körülin.


Kiindulási pontnak jó,de mivel nem szakaszokat akarsz, hanem körbe ezért változtatnod kell a te igényeid szerint.

[link]

2015. máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó meséld már el Ázsiában mi olyan drága. Én nem engedhetem meg magamnak még azt sem hogy Ausztriába elmenjek, de Ázsia nagy részét már bejártam. Sokkal olcsóbb mint akár Kelet Európa.
2015. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi olyan drága? Maga a rengeteg vízum és gond esetén a hazautazás.

Ázsia összességében nem drága hely az tény,de mire kifizetsz minden vízumot, elintézel minden papírt az már magában egy gyönyörű összeg. A szállást európában könyebb megoldani,mert sűrűbben használnak az emberek cs-et vagy workawayt. Emellett Európa biztonságosabb, ha valahol több időt töltenél el akkor nem kell elhagynod az országot 3hónapon belül,mert lejár a vízum. A biztonságot annak tudom be, hogy nem sokszínű a hitünk és a kultúránk így ebből kifolyólag jóval kevesebb konfliktusunk adódik.


Európát kb ingyen körbe utazod,Ázsiai jóval több pénzt és szervezést igényel.

2015. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Részben baromság amit írsz. Gondolom nem voltál még Ázsiában. Az átlag vízum kb 10-15E forint körül van de pl Thaiföld, Mongólia, Malájzia stb vízummentes. Használnak cs-t. Biztonság na ebbe a kérdésben még belemenni is értelmetlen. Ázsia legtöbb országa kb ezerszer biztonságosabb mint Európa országai pont a vallás miatt. Sokkal nagyobb a tolerancia, sokkal barátságosabbak és segítőkészebbek.
2015. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

vác fele indulj el

a többi megy magától

2015. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lengyelország-Litvánia-Lettország-Oroszország-Japán
2015. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!