Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Miért mondja mindenki, hogy a...

Miért mondja mindenki, hogy a saját szervezésű út az olcsóbb? Szerintem nem.

Figyelt kérdés

Törökországba mennénk 2-en augusztus vége felé. Nézegettem a különböző utazási irodák ajánlatait es kb. fél millióra jön ki 2 főre. 5 csillagos szálloda all inclusive. Ebben benne van a szoba egy hétre, repjegy, transzfer. Ellenben, ha magam szervezném 96.000 a repülöjegy csak egy főre, és a szoba is a duplája, háromszorosa. Ugyanazt néztem, több oldalon is. Miért van ez?

Megbízhatóbbnak is tartom, ha megszervezik helyettem és mint kiderült olcsóbb is.


2015. júl. 6. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Úgy értették, hogy Suzukival mennek repülő helyett, és májkrémkonzervet esznek
2015. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megesik hogy olcsóbb. De talán 10-ből 1 eset ilyen. Minden évben magunk megyünk Spanyolországba, Thaiföld, stb. Mindig olcsóbban megusztuk. Több ajánlatot végig kell nézni, biztosan ki lehet fogni olcsóbbat mint az iroda azonos kategórián belül is.
2015. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Mert egy család aki olcsón akar nyaralni az Égei-tenger partján az nem fog egymillát kifizetni egy útért négy főre (két felnőtt, két gyerek). Az fizet 80ezer forintot apartmanért. Megy kocsival az újabb 80 ezer forint tehát marad az "all inclusive" ellátásra 840 ezer forint :) Még a legpuccosabb étteremben sem fizet ennyit egy hét alatt, tehát olcsóbb.

Mi egy hetet voltunk Görögországban 4-en útiköltséggel együtt 180 ezerért.Ez a csomag utazási irodával 59.800 Ft/fő csúcsszezonban.

Gyors szorzás: 239.200 Ft. Magunk szervezésében spóroltunk majd 60 ezer forintot. Ennyit meg megért az a kis "kellemetlenség" hogy le kellett vezetni Görögországba.

2015. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit jobban szétnézel, lehet az olcsóbb is, persze függ az igényektől. De azért én a helyedben megnézném a hotelek szállodák ajánlatait a www.booking.com-on vagy a www.airbnb.hu-n.
2015. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az őszi szünetben megyünk Antalyába saját szervezésben. Odafele drágán vettem a Wizzair jegyet Isztambulig, mert 10eFt volt, onnan tovább Turkish-sel megyünk, ez volt 12 euró.


A transzfer még nem dőlt el, mert dolmussal kb 1000 Ft/fő per út Kemerig, ha viszont a shuttledirect-tel megyünk, akkor 2000 Ft lesz fejenként, de ez reptértől a hotelig shuttle.


A szállás 13.000 Ft/két fő per éj, ez 4 csillagos All Inclusive tengerparti hotelt takar.


A repjegy hazafale 32 euró volt Turkish-sel.


Ha összeadod mindenestül egy hétre 75.000 Ft az All Inclusive 4*-os út.

Ötcsillagba kb 5000 Ft-tal drágább az egy hét.

2015. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!