Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővéremet meg szeretném...

A nővéremet meg szeretném lepni egy saját készítésű/szervezésű "szépség nappal", tudtok tanácsot adni? Egyáltalán jó ötlet?

Figyelt kérdés

A nővérem nemsokára 25 éves lesz és nagyon szereti az ilyen "szépségápolásos" dolgokat, mint például manikűr, masszázs, arcpakolás, körömfestés, hajfestés, szemöldökszedés... stb. Arra gondoltam, hogy egy napra "elrabolom" és egész nap ilyen dolgokkal fogom szórakoztatni, de nem úgy, hogy elviszem egy szalonba, hanem itthon lepem meg ilyesmikkel. Úgy terveztem, hogy keresek ilyen relaxálós zenéket, főzök finom teát, sütök valami süteményt és miközben jókat dumcsizunk kifestem a körmét, kiszedem a szemöldökét, megmasszírozom az arcát, beszárítom a haját. Azért mertem ezt kitalálni, mert már máskor is "szépítgettem" és mindig tetszett neki az eredmény.

Szerintetek jó ötlet?

A másik kérdésem az lenne, hogy ez alkalomból nézegettem a neten lakkokat meg sminkes dolgokat és találtam egy olyat, hogy körömdíszítő púder. Tudtok nekem segíteni, hogy ez micsoda, meg hogyan kell használni?

Köszönöm a segítséget!

22L


2010. nov. 8. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jó ötlet, és örülni fog neki. lesz egy napotok, és eldumálhattok mindenről, igazi csajos nap.

a körömdíszítő púderről sajnos nem hallottam.

21/L

2010. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, nagyon kedves vagy!:) 100%, hogy örülni fog. Főleg annak, hogy ilyen testvére van.:)
2010. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés körömdíszítéses felében sajnos nem tudok segíteni, még nem hallottam róla:S

De az ötlet egyébként szuper! Én is szokta ilyen napokat tartani (hercegnő napnak hívom), ilyenkor sokáig pihenek, aztán meglepem magam valami finom reggelivel, hajakat csinálunk egymásnak a húgommal, sminkelünk, arcpakolásokat teszünk fel, közben jó kis zenét hallgatunk, vagy csajos filmeket nézünk (minél idegesítőbben benne a "gonoszlányok", annál jobb:) örök favorit a Bajos csajok). Nagyon jó egy ilyen nap! Esetleg sütögethettek közben valamit (nekem nagy hobbim, szerencsére a tesóm is imád:D), vagy készíthettek salátát, egyéb finomságokat.Jó szórakozást!:)

2010. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egész biztos, hogy örülni fog! Annyira kedves ötlet! Bárcsak nekem is ilyen szoros kapcsolatom lenne a húgommal...

A körömdíszítő púdert szerintem műkörmösök használják, de nem biztos.

2010. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy működnek az ilyenek, mert én nem egy nap szépítkezem, hanem mindennap. Honnan tudod, hogy előző nap nem szedi ki a szemöldökét, nem festi a körmét, vagy nem teszi fel a szokásos arcpakolását?

A sminkelés és frizurakészítés jó ötlet.

2010. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is jó ötlet főleg ha már próbáltátok és tetszett neki.Tök csajos délutáni program (:

És én is örülnék egy ilyennek : D szóval szerintem tuti az ötlet ;) abban a púderben nem tudok segíteni : s bocsi

De azért sok sikert ! : ]

2010. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak nekem is ilyen kapcsolatom lenne a húgommal:(


Biztos, hogy nagyon fog neki örülni. Esetleg még egy esti bulizással feldobhatjátok a napot, hogy néhány barát vár titeket egy szórakozóhelyen. És akkor smink lehet extra, amit magának úgyse csinál, pl tincses műszempilla ragasztás, vagy valami ilyesmi.


Szép napot nektek.

2010. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm a válaszokat!:)
2010. nov. 8. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!