Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban élők véleményér...

Németországban élők véleményére lennék kíváncsi. Kaptam egy szerződést Németországból (Erbach).12€ bruttó/óra kezdő. Lakást biztosítanak 6 hónapig 240€-ért. Szerződés itt van nálam csak aláírásra vár. Német cég.6 hó próbaidő. Elfogadjam?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

1)ennek a kérdésnek mi köze az utazáshoz!?

2)mi döntsük el helyetted,hogy neked jó-e ez az ajánlat!?hogy neked megéri-e!?

3)ha erre igen a válaszod,akkor ott van baj...nem is kicsi........

4)és akkor inkább ne is írd alá!!!

2015. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A 12 €-s órabér nem rossz kezdö fizetés, persze ez munkakörtöl is függ.


A 240 €-s lakás elvileg nem rossz, persze ebböl nem derül ki, hogy mekkora lakás és rezsivel, vagy anélkül, illetve ez külön lakás, vagy egy lakásban egy szoba.

2015. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Németországban élek, 30 Eur nettó órabérért dolgozok, lakásra nem költök egy fillért se.

A véleményem: Ha dolgozni akarsz fogadd el, ha nem akkor maradj otthol.

2015. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vookie ***** válasza:
Elég jó ajánlatnak hangzik, (de nem tudom persze, milyen munkára) .
2015. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
30eurós órabér gondolom még azt is beakarod adni,hogy nettóban Steuerklasse 1-ben mi? na etesd anyukádat ezzel.... 450euró naponta? egy orvos jó ha 3-4ezer euro-t kap kézhez....én kint éltem németben éveket,és ott sincs kolbászból a kerités... lol
2015. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ösnek.

3-as vagyok. Igenis 30 eurót keresek, azt nem irtam mennyit dolgozok egy nap. 2-3 órát dolgozok. Ugye igy már nem is tünik soknak? Persze hogy nincs kolbászból a kerités.

2015. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és mi az a munka amit napi 2-3 órában végezve nettó 30 eurót adnak érte?
2015. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát erre én is kíváncsi lennék, ugyanis szeptembertől munkát keresek, szívesen elmennék én is 30 euróért. :DDD
2015. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!