Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Duna menti sátorozás, hajnali...

Duna menti sátorozás, hajnali 15 fok. Hogy készüljek?

Figyelt kérdés
Vigyek hálózsákot vagy elég a pokróc? Hogy készüljek fel?
2015. júl. 25. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

en vinnek, ket okbol: 1 sokkal kenyelmesebb, mint egy sima matrac, 2 csipkebokor vesszo... szoval a 15 fok az eleg keves, hidegnek fogod erezni.

en ennyit minimum megtennek hogy viszek, ha mar satoroznom kell

2015. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Sátorozáshoz alap a hálózsák. Kis helyen elfér, könnyű (már amelyik), hátizsákba befér, vagy rá lehet kötni kívülről. A pokróc túl nagy, bár ha kocsival viszitek, és nem kell messzire cipelni, akkor az is jó lehet, persze kérdés, hogy milyen vastag. Én sátoroztam már több országban is pl. az Alpokban - 1000 méter fölött -, ahol reggel 7-8 fokra is lehűlt a levegő, és az ultrakönnyű pehelyhálózsákomban sem fáztam. Persze egy hosszúgatya azért kellett alá.
2015. júl. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél hálózsákot. Kényelmesebb is. Sátor ide vagy oda, akkor is a földön fekszel ahol hűvösebb is van. Nekem olyan hálózsákom volt, amiben 10fok alatt is gatyában aludtam.
2015. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!