Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Gondoltatok már arra, hogy jó...

Gondoltatok már arra, hogy jó lenne legalább egy időre kiszállni a mókuskerékből, leköltözni Szabolcsba, Kárpátaljára vagy Romániába nyugalomban élni?

Figyelt kérdés
Kibérelni valami lakást Mátészalkán, Beregszászon vagy Szatmárnémetiben, vállalni valami helyi minimálbéres munkát, kártyázni, vodkázgatni a kocsmában, autót szerelni, zenét hallgatni a piacon, ilyen "Üvegtigris" stílusú bódékból hamburgert venni, megtanulni játszani harmónikán meg szintetizátoron stb.

2016. jan. 13. 20:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
jó is lenne :(
2016. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Úgy látom most már a politika rovat helyett az utazás rovatban nyomod a pálinkázgatós, szerelést.

Nem baj,jó az ha valaki így él, nem is gondolnád, hogy mennyi ember.

Nézz meg kis falut, baranyában, szablocsban, vagy borsodban vagy a dél-alföldön, és csak ilyen emberek lesznek.

bemész a helyi kocsmába, és hasonló történeteket fogsz egész nap hallani.

2016. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez az utazas topic kezd egyre inkabb elkorcsosulni.....
2016. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én évekkel ezelőtt ilyen életet kezdtem el. Budapestről (tősgyökeres pesti vagyok) a nyüzsgésből, a hajszából kilépve vidékre költöztem ahol csak egy kocsma és egy bolt volt. A házunk egy fenyőerdő mellett volt. Bírtam vagy 2 évig. Utána menekültem vissza.
2016. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy időre jó lehet, de aztán előbb-utóbb az ember visszavágyik a pörgősebb életbe.
2016. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Azt mondják az ember csak akkor hal meg igazán amikor elfelejtik. Ki fog rád emlékezni ha elevenen eltemeted magad? Miféle marhaság ez. Örülj neki hogy nem ilyen tengődő módban kell élned.
2016. jan. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem imádom az életemet.


Szuper munkám van, bár néha fárasztó. Heti 2-3 alkalommal el tudok menni edzeni. Ha ahhoz van kedvem színházba megyek, kiállítás, mozi, bulik. De gond nélkül kirándulni is, sétálni a Duna parton.


Nyaralásra szuper lehet az amit írtál, de hosszú távon nem bírnám.


Budapest agglomerációjában lakom.

2016. jan. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
A vodkázgatós-autószerelős élet Csajágaröcsögén, pláne nőként, egyáltalán nem vonz, de az már többször megfordult a fejemben, hogy elmenjek pár hónapra melegebb éghajlatú tengerparti településre, és ott idegenforgalmi munkából tartsam fenn magam. Nyilván nem tudnék ugyanolyan életszínvonalon élni, mint itthon, de az, hogy süt a nap, és ott a tenger, nekem mindent megér.
2016. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alapfelvetés nem ördögtől való, Nyugat-Európában (főleg olyanok, akik nyakán már nincs gyerek) sokan csinálnak amolyan egy éves "szabadságot" és elutaznak valahová messze külföldre valami merőben más életmódot folytatni ideiglenesen. Az elfásultságra, kiégésre ez a legjobb gyógyszer, persze feltételezve azt hogy egy év és a visszaköltözés után nincs probléma az ismételt munkábaállással. Az hogy kinek mi számít életmódváltásnak az egyéni dolog, bár a kocsmázást szerintem otthon is lehet művelni, ehhez nem muszáj kiköltözni Kukutyinba.
2016. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%

"Ki fog rád emlékezni ha elevenen eltemeted magad?"


Ha egy koszos nagyvárosban húzza az igát, akkor többen fognak emlékezni rá?

2016. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!