Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Gondoltatok már arra, hogy jó...

Gondoltatok már arra, hogy jó lenne legalább egy időre kiszállni a mókuskerékből, leköltözni Szabolcsba, Kárpátaljára vagy Romániába nyugalomban élni?

Figyelt kérdés
Kibérelni valami lakást Mátészalkán, Beregszászon vagy Szatmárnémetiben, vállalni valami helyi minimálbéres munkát, kártyázni, vodkázgatni a kocsmában, autót szerelni, zenét hallgatni a piacon, ilyen "Üvegtigris" stílusú bódékból hamburgert venni, megtanulni játszani harmónikán meg szintetizátoron stb.

2016. jan. 13. 20:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én még aranyásó életmódra is gondoltam. Vagyis elmenni az ismert aranymezőkre és fémkeresővel aranyrögöt keresni, lakóautóban élni. Vagy a trópusokon pálmakunyhóban. Azt el sem tudom képzelni hogy aztán ismét visszatérjek a mókuskerékbe. Hanem vennék vagy építenék a trópusokon egy teljesen közműmentes és önellátó tanyát, hasonlót mint az a magyar aki Hawaii szigetén mesefalu néven valósított meg. Vagyis ha ismét pörgésre vágynák akkor ne a befizetésre váró csekkeket pörgessem és más módon se mások profitját termeljem, ahogy ő is teszi:

[link]

2016. jan. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!