Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha az útlevelem lejárt 2012-be...

Ricsa93 kérdése:

Ha az útlevelem lejárt 2012-ben, akkor megtudom hosszabbítani, vagy újat kell igényelnem? Milyen költségekkel jár ez?

Figyelt kérdés

2016. febr. 14. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hosszabbítás. Új útlevél, 8000 ft. 5 évre érvényes, bármelyik okmányirodában igényelhető.
2016. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem!

Ilyen egyalkalmas nincs véletlenül? Mert Ukrajnába kéne átmennem jövő hónapban egyszer és utána valószínűleg nem megyek a következő 5-10 évben és ezért kár lenne ennyi pénzt fizetni.

2016. febr. 14. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Újat kell igényelned és nincs egyszeri alkalomra szóló változata, legalábbis a magánútlevelek esetében. Szóval ezt mindenképpen számold bele az utazásod költségvetésébe és ez alapján döntsd el, mész-e vagy sem.
2016. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt bőséges információt kaphatsz: [link]


Külön felhívnám a figyelmedet az elejére! Sok országba elég a személyi is. Hosszabbításra viszont nincs mód.


Ha hivatalosabb webhely kell, akkor ezt a linket ajánlom: [link]

2016. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 éves van, az a legolcsóbb.
2016. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ megtaláltam már én is!
2016. márc. 10. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!