Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Wizzair járataira por állagú...

Krizsikee kérdése:

Wizzair járataira por állagú ( forever life márkájú) étrendkiegészítő felvihető a kis méretű kézipoggyászban?

Figyelt kérdés
ha igen, erre is a 100 ml-es kiszerelés vonatkozik mint a folyadékokra?

2016. máj. 24. 22:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelőnek nagyon szépen köszönöm, legalább valaki érti a magyar beszédet:) és tapasztalati szinten is tudtál legalább segíteni:) többi meg ne ide járjon kötekedni 0-ás IQ szinttel arc és név nélkül;)(tisztelet a kivételnek) de nyilván nem alacsonyodok le a szintetekre, nekem egyetlen kérdésem volt, amire vonatkozóan máshol nem található információ az interneten, és kúltúrált emberek véleményére voltam kíváncsi
2016. máj. 25. 16:44
 12/16 anonim ***** válasza:

Szívesen :-)

Egyébként, aki a por = folyadék dologgal humorizált, nem mondott ám akkora blődséget, ugyanis a Debrecen Airport honlapján felsorolták, mi számít folyadéknak és a múltkor simán és is lükének néztem valakit, amikor azt mondta: a kolbász is folyadék :D De mielőtt lehülyéztem volna, utána néztem és megdöbbenéssel olvastam ezt a folyadéknak számító dolgoknál:


[link]


Biztos, ami biztos, a célországba kiérve kint megkérdeztem, hogy hozhatok-e haza tonhal konzervet, illetve kolbászt és azt mondták, hogy igen :-) És simán haza is hoztam :-)

2016. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
22%
Debrecenben sem álltak kétszer sorba, amikor az észt osztották.
2016. máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez nem csak Debrecenben van így. Csak ezen az oldalon felsorolják részletesen mi számít folyadéknak. De ezt már százszor megkérdeztek egyébként, szóval akár rá is kereshetett volna, vagy egyszerűen arra, hogy mi számít folyadéknak.

Drognak nem fogják nézni, de ha mégis, maximum 30 mp intézkedés (gyors drogteszt)

2016. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Véletlen elküldtem, mielőtt leírtam volna.


Szóval egy gyors ellenőrzés után továbbengedik. Nem úgy kell ezt elképzelni, hogy ha egy nagyon minimális kétség felmerül, máris viszik bilincsben ánuszmotozásra az illetőt. Rengeteg por állagú dolog van a drogon kívül, amit fel lehet vinni.

2016. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#14 A debreceni kolbász egyedi! :-)
2016. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!