Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Utazott valaki Britishairways-...

Utazott valaki Britishairways-el, akinek a felvihető poggyásza hossza nem 56 cm volt hanem több?

Figyelt kérdés
Nekünk a kerékkel és a fogóval együtt 65cm a bőrönd, és most egy utazás miatt nem szívesen vennénk új bőröndöt, ha volt már valaki hasonló méretekkel felengedve. Tudom azért van megszabva a határ, hogy be lehessen csukni rájuk az ajtókat, de hátha volt valaki akinek ekkora is befért. Előre is köszi!

2016. máj. 6. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig british járattal utazunk. Ott is nézik a méretet, de nem olyan szigorúan mint a fapadosoknál. Ha úgy látják, hogy nagy akkor a keretbe be kell tenned. Ha belefér, nem lóg ki, felviheted. Ha kilóg akkor feladott poggyászként viszed, ráfizetéssel.
2016. máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nem nézik olyan szigorúan. Egy tengerentúli járatnál pedig talán még elnézőbbek.
2016. máj. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg check innel az a biztos, minthogy a fedelzeten vegyek mar el, es ott kelljen pakolgatni esetleg belole. De szerintem mindenkepp erdemes beruhazni egy kabinborondre. Nem olyan dragak, es nem is kell beloluk olyan hu de strapabiro, hiszen te fogod kezelni meg dobalgatni maximum :).
2016. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"és most egy utazás miatt nem szívesen vennénk új bőröndöt"


"Ha kilóg akkor feladott poggyászként viszed, ráfizetéssel."


Így van, és akkor ráadásul oda-vissza lesz feladott poggyász - tehát könnyen elképzelhető, hogy relatívan sokkal olcsóbban jöttök ki, ha vesztek egy új bőröndöt. Ezek a kis méretűek nem is olyan nagyon drágák...

2016. máj. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor ha csak 1-2 cm lenne, akkor megpróbálnánk, de így akkor szétnézek, hátha találok jó árban. Köszi a válaszokat :)
2016. máj. 6. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Én legutóbb a Westendben vettem az egyik lenti üzletben, ott rengeteg bőröndös van (persze nem samsonite és társai :D), és már 8-9 ezer körül kapsz kabin bőröndöt, ami jól is néz ki, meg nem is ócska.
2016. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!