Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogy tegyem elviselhetőbbé az...

Hogy tegyem elviselhetőbbé az utazást?

Figyelt kérdés
Holnap kb. 20 orat kell utaznom és közepén kell ülnöm a kocsiban. Gyulolok ott nyomorogni beszoritva két ember közé. Most vagy lemondom az utat, vagy kibirom és inkább az utóbbit választanám csak szeretek útközben zenét hallgatni meg nézelődni, na az utóbbi így már esélytelen, de zenét hallgatni is rossz gyakorlatilag megmozdulni is mert tuti meglokok valakit minden mozdulattal. És ami még idegesít, hogy kérdeztek is, hogy jó lesz-e nekem hatul, de akkor még úgy volt, hogy nem lesz tele az autó. Most meg nem akarok nyavajogni és variálni
2016. júl. 21. 12:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Bunkóság bedugni a fülest két ember között?
2016. júl. 21. 12:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hallgass csak zenét. És az utazás előtt egyél jó sok fokhagymát, így majd jól elhúzódnak az ülés szélére a melletted ülők. :)
2016. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, milyen társaság lehet ez, mert ha én a családommal vagy a barátaimmal nekiindulok tele kocsival, abból buli szokott kerekedni :)
2016. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha öten megyünk, a pihenőknél cserélgetni szoktuk a helyeket. Tény, hogy nem kényelmes középen.
2016. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!