Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Melyik utazást választanátok?

Melyik utazást választanátok?

Figyelt kérdés
2 féle lehetőség van: 1. 6 éjszakás buszos körutazás Horvátországban, van benne városlátogatás, pancsolás, hajókázás vagy 2. 3 éj Horvátországban, némi városnézés, kulturális program és fürdőzés ÉS ősszel egy buszos 2-3 éjszakás Csehországi (vagy Bécs-Pozsony) kirándulás. Nos, ti melyiket és miért?:)
2011. ápr. 12. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:

2. verzió.. busz nélkül ;)

..és miért? Inkább pancsolok Horvátországban, mint városnéző túrákra menjek ott. Ha pedig városokat akarok nézni, akkor inkább Csehország (több látnivaló van ilyen szempontból...szerintem.) Prága, Karlovy Vary, Kutna Hora, Lednice, Plzen, Ceske Budejovice, Krumlov, Telc és még egy csomó érdekes hely.

2011. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, a busz muszáj, anyum 65 felett és nem tudja szétgyalogolni a lábát.
2011. ápr. 12. 17:23
 3/7 anonim válasza:
en az elsot
2011. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kocsival én sem gyalogoltam szét, csak azért mert busszal kirándulni, ahhoz kell egy kis tolerancia min 40 emberhez :)

Az nekem nincs meg ( Kovács II. Pistikére várni 1 órát mert ő most vásárolgat miközben mindenki menne, a hátul ülő utastárs előrehány, 10 órát utazni 5 helyett )

Aki ezt bevállalja annak oké :)

2011. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Írja, hogy kénytelenek bevvállalni. De ki lehet bírni simán a buszt, egyáltalán nem olyan vészes, mint ahogy sokan lefestik.

Én a 2. verziót választanám, bár ehhez több info kéne. Ho.-ban hova mennétek, írd le mindkét lehetőség esetében! És Csehországban Prága? Mert nem mindegy a döntés szempontjából.:)

2011. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a mamád miatt írom:

A hat napos buszos út, az nem azt jelenti, hogy ki sem szálltok majd.

A busz, csak elvisz pl. Krkára, vagy Plitvicére és ott lehet gyalogolni néhány 10 km-t...

Kérdezz utána az irodánál!

2011. ápr. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Anyud miatt a másodikat. Az elsőnél kifog purcanni a fáradságtól:D Nagyon megterhelő, amiatt amit az utolsó írt- hat napon keresztül megnéztek x várost, elmentek x helyre csináltok x dolgot... bár ez anyud állapotától is függ. A mi irodánkba ezekre a buszos körutakra főleg unatkozó nyugdíjasok foglalnak és nagyon élvezik. van olyan törzsutasunk, aki évente többször is megy:)
2011. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!