Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 6 fős baráti társasággal...

6 fős baráti társasággal megyek a Balatonra nyaralni, kb mennyi pénzzel érdemes elindulni? (Leszámítva a szállást és utazást) 17/l

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ.

1. hány napra mentek

2. mennyi piát isztok, és mennyit esztek

3. veszel-e szuvenírt

4. hány nap mentek bulizni

ésatöbbi.


Tavaly nekem a 7 napos balatoni nyaralás 80 ezerbe került. Ebből a szállás utazás 18 ezer. Mindig tudtam, ha valami baj lenne, akkor van a kártyán pénz, és már csak egy ATM-et kell keresni. 20/F

2016. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mi önellátos apartmanba megyün k a párommal fele-fele arányba fizetjük az apartmant!

Ifá-val takaritással együtt 47.000ft lesz!

Mivel én fizettem a foglalot,így a fenmaradt részemet leszámitva elviszem a böske kártyá 16.000ft van rajta meg 45.000-50.000ft.ot!

Utazás nekünk hál istennek megoldott,még bringát is viszünk

2016. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Előző vagyok, 7nap 6 éjszakára megyünk..

készülünk strandra,muzeumba..hajóutra..meg menüzni is fogunk+ mi is fözünk majd! Párom elvileg 80.000ft hoz,de 2 éve is mindkettönknek több mint a fele megmaradt

2016. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!