Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit lehet át vinni a határon?

Mit lehet át vinni a határon?

Figyelt kérdés

Horvátországba szeretnénk menni a barátommal és még pár haverral. Mit illetve mennyit lehet vinni magunkkal élelmiszerekből,háztartási gépekből ,cigarettából, alkoholból? Borbontó,sörnyitó stb...

Kocsival mennénk.Előre is köszönöm a válaszokat !


2016. aug. 6. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon már nincs akkora határellenőrzés mert EU tag, de azét így felpakolva menni felesleges. Kaját ott kint is tudtok venni, annyit vigyetek ami 1 max 2 napra elég nektek. Háztartási gépet sem értem miért akartok vinni, ha mondjuk a szállásotokon nincs pl mikró amire szükségetek lenne akkor ezt még megértem. Cigarettából azt hiszem fejenként egy karton a limit, de nem igazán tudom mert mi tavaly voltunk én egy kis vödör dohányt és egy doboz 200 db os hüvelyt vittem töltővel plusz egy doboz volt megtöltve és ennyi. Mi a barátnőmmel mentünk meg az öccsével és annak barátnőjével. Felváltva vezettünk hárman, alkoholos italokat kint vettük meg. Kajából is csak pár tartós szalámit, felvágottat meg 1 kiló kenyeret vittünk hogy az útra elég legyen. Mi mindent kint vettünk meg, nincsenek olyan drága árak kint, csak nem mindegy hol vásárol az ember.
2016. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
800 szál cigarettát, 1 kg. dohányt, 10 liter tömény szeszt és 90 liter bort vihetsz be egy EU-s országba.
2016. aug. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"mennyit lehet vinni magunkkal élelmiszerekből,háztartási gépekből"


Ez érdekelne engem is, hogy mégis milyen háztartási gépeket vinnétek nyaralásra??

(Hűtő, tűzhely, mosogatógép??)

2016. aug. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, pl. hajszárító ,vasaló
2016. aug. 8. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!