Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Külföldön túrázók, hegymászók,...

Külföldön túrázók, hegymászók, help?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy aki külföldre megy túrázni az hol találja meg a túra útvonalakat? Pl én elmegyek Tirolba és szeretnék hegyet mászni, túrázni, de nem ismerem a helyet. Hol találok infót, tèrkèpet, vagy van valami app esetleg amit használtok?

2016. szept. 20. 23:17
1 2
 1/11 hollófernyiges ***** válasza:
Nekem az a fapados módszerem, hogy a bajcsyn levő térképboltban, vagy a helyszínen veszek egy turistatérképet.
2016. szept. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beírod Google-be hogy wanderwege Tirol vagy wanderkarte Tirol és láss csodát.
2016. szept. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen helyeken,ahol aktivan lehet toltebi a szabadidőt rengetrg helyen van(meg a kisebb falvakban is) információs pont,vagy iroda,ahol segitenek neked!Plusz ha szerensed van lesz egy rakat ingyen prospektus meg terkep is!
2016. szept. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, ment a zöld pacsi!
2016. szept. 21. 10:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Először nézegetek google mapsen. Találni képeket is a helyekről. Aztán ami tetszik, arra jobban rákeresek. Van olyan hely, ahová érdemes aztán webshopból előre beszerezni a térképet, nyilván a legnépszerűbb helyeken tuti lehet helyben térképet kapni, de ha előre akarsz tervezni ez nem megoldás, de jártam már úgy, konkrétan Horvátországban, ahol az információs térképet fotóztuk le, és az alapján mentünk, mert semmiféle bolt, információs pont, benzinkút sem volt a közelben. Sőt, embert nem láttunk a túra első felében. Még szerencse, hogy nem voltunk aknásított terület közelében.
2016. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan orszagba mesz, ahol van Decathlon, ok kifejlesztettek egy kifejezetten turaapplikaciot, ami gps alapon mukodik, rajta van a nehezsegi fok, a szintkulonbseg, es eloben kovetheted, merre jarsz.
2016. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tirol a célpont, konkrétan mèg nem tudom melyik része, de szeretnénk túrázni is egy jót.
2016. szept. 21. 17:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztosra veszem hogy van telefonos térkép is. Arra ugyan nem jártam, de ha szlovák és magyar van, akkor osztrák is kell hogy legyen.
2016. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egész Tirol gyönyörű!

Nézd meg pl.: Landeck környéke, Sölden, Obergurgl, Seefeld, St. Jodok.

Lech környéke is nagyon szép, bár az már Vorarlberg.

2016. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

közben találtam egy oldalt, Bergfex néven, volt telefonos appjuk is, elvileg pont az amit kerestem, térképen mutatja a túra útvonalakat, ad infót hosszról és nehézségi szintről is. Magyar változata is van:

[link]

2016. szept. 24. 03:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!