Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogy működik a bőröndön lévő...

Hogy működik a bőröndön lévő számkombináció?

Figyelt kérdés

Vettem egy nagyon jó bőröndöt egy kínai csávótól,nagyon jó áron volt,és pont ugyan olyan,mint az üzletekbe. De nem tudott magyarul,így nem tudta elmagyarázni, hogy hogy lehet megváltoztatni a számkombinációt,ami ugye alapból a 000-án van.

Valakinek ötlet?


2010. ápr. 26. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Fúúha ez egy igen jó kérdés, pedig emlékszem hogy nekünk is volt belőle problémánk. Azt hiszem nem állítható mindegyik, amit viszont lehet, azt valószínű csak nyitott állapotban.

Ha jól emlékszem, akkor a miénken a számokat be lehetett nyomni és úgy beállítani, majd ha "kiengedted" őket, akkor az lett az új kód, zárás után már azzal nyílt újra.

Ha ez nem működik, akkor sajna passz. Nincs valami pöcök rajta belülről? Esetleg valami kis cetli a legeldugottabb zsebben? Már egy rajz is sokat segítene.

2010. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van cetli,de kínaiul van írva minden...kép is van,de semmi...viszont ahogy írtad,sikerült..köszönöm:)
2010. ápr. 26. 21:39
 3/3 anonim válasza:

Szia.

Nem tudom mennyire helytálló, de a legtöbbnél,amivel találkoztam, azon úgy volt,h a megadod a számot, el kell tolni a kis pöcköt, h kipattanjon a zár. Na mármost, ha azt a pöcköt ellentétes irányba tolod, mint ami a nyitáshoz szükséges és úgy tartod, megadhatod az új kombinációt, és azután már azzal lesz nyitható. (folyamatosan úgy kell tartani, amíg megadod az új számsort.)

Remélem segítettem.

2010. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!