Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Európai, afrikai, dél-amerikai...

Európai, afrikai, dél-amerikai kikötői díjak megtalálhatóak a neten? Linkelnétek ilyen oldalakat nekem? Kisebb 12-21 méteres vitorlások illetékei érdekelnek.

Figyelt kérdés

2016. nov. 29. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Guglizz ra, hogy xy port es a kikoto weboldalan keresgelj....tudom hogy ez az oldal azert van hogy barmit meg lehessen kerdezni, de nem gondolod, hogy a hazimunkat helyetted vegezzuk el ugye? Felfogtad hogy tobb100 kikotorol van szo?
2016. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Felfogtad, hogy több száz kikötőt senki sem fog apránként átnézni? Nem csak én nem, de tőletek sem várom el.


Éppen EZÉRT linkeljetek olyan weboldalakat, melyeken a kért adatok ÖSSZESÍTVE vannak!


EZ volt a kiírás.


Minek "házimunkát" elvégez(tet)ni, ha azt egyszer már megtették?

2016. nov. 29. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elsővel ellentétben én értem talán mit szeretnél de neked is meg kell érteni: ez nem létezik. Nincs központi busz nyilvántartás, nincs központi shared shuttle nyilvántartás, nincs moorage fee nyilvántartás. Ez mind nincs. Az hogy a hotelek és a repülőjáratok esetében van, az a kivétel. Arra pedig hogy valaki hogy kézzel összemolyolja nincs elég kereslet.
2016. dec. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ps. a repülőgépeknél is csak azért van mert a nagyobb társaságoknak amúgy is kellett központi nyilvántartás, az igazán kicsik ma sincsenek benne, például a Kenmore Air-t az életben nem találod meg máshol, mint a saját weboldalán. Egy-egy nagyvárosban egyszerre, legyünk nagyvonalúak, néhány száz hajó tud leparkolni és ezek, megint legyünk nagyvonalúak, 3-5 hely között választhatnak. Nincs ebben elég kereslet és kínálat GDS-hez.
2016. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De így viszont akkor az egyszeri botcsinálta tengerészjelölt honnan fogja tudni, hogy (legalább nagyjából) milyen díjakkal számolhat?


Hol - undorítóan, elfogadhatatlanul - sokkal, hol egész alacsony - Te*co gazdaságos - árakkal?

2016. dec. 3. 19:57
 6/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember nem annak alapján vitorlázik valahova, hogy olcsó a kikötő hanem menni akar valahova és megnézi guglin hogy mi a kínálat... (ezért sincs GDS)
2016. dec. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem érdekel senkit sem, hogy konkrét kikötőknek milyen az árfekvése, hanem az, hogy a vitorlázás mennyivel olcsóbb (nem (méreg) drága kikötőket járva) a hotelezésnél.


A net előtt ücsörögve nem tudhatja senki mennyire lehet (már amennyire lehet) olcsó utazási forma (ingyen) szelek szárnyán vitorlázni (de persze kikötőktől függ mennyire ingyen az az "ingyen").

2016. dec. 4. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:

> A net előtt ücsörögve nem tudhatja senki


De igen, csak kézzel kell végigkutatni a téged érdeklő helyeket. Ez van.

2016. dec. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!