Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyivel nehezebb kezelni...

Wertzu12345 kérdése:

Mennyivel nehezebb kezelni egy amerikai akitat mint egy afrikai oroszlankutyat?

Figyelt kérdés
Elso kutyaskent ez a ket fajta nagyon megtetszett. Az akita kicsit jobban. De sokan irjak h nagyon makacs. Nehez kezelni. Rossz neveles eseten bajok lehetnek. Elsosorban olyan gazdik irjanak akinek volt / van legalabb az egyik fajta. Koszonom.

2016. okt. 16. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akita tulaj vagyok. Akitát tényleg ne vegyél elsőnek. Agresszív lehet ha nem neveled megfelelően és tényleg borzalom makacsak.
2016. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az akita.


A ridgeback egy relative jol tanithato, jo termeszetu kutya, bar Ridgeback-em nincs, viszont a setaltatos soportban van 2 is, kicsit maguknak valok, de a gazdaik szerint sem volt gond veluk. Konnyen tanulnak, lojalisak, nyugodtak. Szerintem kezdo kutyanak is megfelelnek, de kihangsulyozom en csak azt mondom, amit a gazdikkal beszeltem es lattam a kutyaknal.

2016. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen en is ezt latom hallom. De kellett a megerosites. Koszonom!
2016. okt. 17. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!