Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogy hívják azt az alkalmazást...

Hogy hívják azt az alkalmazást (telefonra), hogy pl. beírod, hogy hány napra utazol el, és ő kiadja, hogy milyen ruhafajtából, hányat vigyél el?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Én ezekre a feladatokra agyat használok.
2017. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Agynak. De komolyan, ahhoz mennyi gondolkodas kell, hogy "8 napra megyek, akkor viszek 9 felsot, hatha egyet leontok, meg 2 gatyat meg egy szoknyat."?
2017. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Ja, és egész más, ha magashegyi túrára mész, vagy városnézésre, netán üzleti konferenciára...
2017. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem értem minek ez a "letámadás", de szerintem nektek legyen mindegy! Nem véleményt kértem, hanem az alkalmazás nevét. Köszönöm megértéseteket!
2017. ápr. 28. 22:13
 5/8 PearlDiver válasza:
Érdemes angol kulcsszavakkal keresgélni a google-lel. Pl. "holiday packing planner" vagy hasonló. Ha meg nem tudsz angolul, akkor megint csak segít a google translate.
2017. ápr. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan itt tartunk, hogy néhány embernek -agy helyett- már ahhoz is egy alkalmazás kell, hogy hány zoknit és bugyigót csomagoljon magának??!
2017. ápr. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Melyik egyetemre jársz?!

2017. ápr. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pemmencs válasza:

Szia, ezeket találtam [link]


jó utat!

2017. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!