Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Svédországba, dániába mennék...

Svédországba, dániába mennék júliustól dolgozni (pár barátommal). Van olyan cég ami segít ezt megszervezni, illetve úgy megoldják a kiutazást, hogy levonják később a bérből?

Figyelt kérdés
Elsősorban nyárra, de talán kicsit tovább is, egyébként egyetemre járok. Sokminden belefér, pl hotelben munka, eperszedés, stb. csak angolul beszélek. Szállás van kint emberi áron?
2010. máj. 16. 19:28
 1/1 anonim válasza:
Saját vélemény: Ha nincsen kinn ismerősöm, akinek már van tapasztalata a munkaszervező céggel illetve az ottani viszonyokkal kapcsolatban, nem vágnék bele. Ha kimész úgy, hogy teljesen rájuk vagy utalva, pénzed sincs (mint írtad, még az útiköltségre sem jut), teljesen ki vagy nekik szolgáltatva, azt csinálnak Veled, amit akarnak. Most nem feltétlenül erőszakos dologra gondolok, de ha nincs pénzed sem, még haza sem tudsz jönni, ha valami nem stimmel, pl. szállás, meló, fizetés, ahogy bánnak Veled. Nekem egy cseppnyi biztonságérzetem sem lenne. Nem ijesztgetni akarlak, de szerintem egy fillér nélkül útnak indulni az ismeretlenbe, mai világban felelőtlenség. Jól gondold meg, mit teszel, kiben bízol meg.
2010. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!