Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehetne megszervezni...

Hogyan lehetne megszervezni egy utazást? Úgy értem turnét? Hogy fogalmazzak utazás sorozat? (Hm bővebben itt)

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy olyat pl barátom és én vagy én és pár haverom fognánk magunkat és körbe akarnánk járni a világot. Jó nem az egészet :) Csak pl Ausztria,Olaszország,Spanyolország,valamilyen sziget,Amerika,Japán. Ez hogy lehetne lehetséges? Hogyan tudnánk megszállni? Hogy lehetne legolcsóbban? Valami diákszállás? Hogy tehetnénk meg? Ez hatalmas álmom lenne! És szerintem más embereknek is jutott már ilyen az eszükbe! Segítsetek szervezni!
2011. aug. 1. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzetek van rá fejenként?

Milyen nyelveken beszéltek?

Milyen végzettségűek vagytok?

2011. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pénzt gyűjtjük az nem probléma. Bár azért jó lenne tudni egy körülbelüli árat. Mindannyian még tanulók vagyunk egyetemen. Angol és német elég jó szinten van. Spanyol minimális. Ennyi :) De az a baj hogy nem tudom, hogy kezdhetnénk el, hogy kell neki fogni? Hogy jutunk el? Hogy megyünk tovább? Rengeteg szervezés. Valami könnyítést? :)
2011. aug. 2. 01:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp a repülőjegyekkel (esetleg kisebb távolságokra vonatjegyekkel) kéne kezdeni. Persze ha van nagyjábóli terv, mondjuk, hogy mennyi időtök van rá, és milyen országok jönnének szóba. Ha jegyek vannak, akkor jöhet a szállás. Azt lehet persze helyben is keresni, de szerintem biztosabb úgy elindulni, ha minden le van foglalva.

Interneten mindent lehet intézni hozzá. Az meg, hogy ott mit fogtok majd csinálni - útikönyv, internet.

Szerintem nem annyira bonyolult, szépen sorban mindent...

2011. aug. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

"Pénzt gyűjtjük az nem probléma."


Pedig ez egy többmilliós történet!!


S, hogy még egy apróságra felhívjam a figyelmeteket, az a bűnözés. Ki is rabolhatnak és ott álltok egy vas nélkül!


Amúgy van ötletem, hogy, hogyan kezdjetek hozzá.

2011. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan bonyolult mint ahogy gondolnád, pláne ma az internet világában. Mindent letudsz foglalni neten. Kitalálod hol mennyi időt akarsz eltölteni, melyik városban, melyik légitársaság megy oda... lefoglalod a jegyeket, aztán a szállást. Pl. hostelworldön rengeteg olcsó hostelt lehet találni, ha megtalálod közvetlenül a szállás honlapját lehet még olcsóbb, nem tudom. Én még sosem foglaltam rajtuk keresztül, de mindig ezen a lapon találtam a szállásaimat. Aztán már indulhattok is.


Rablás meg bárhol előfordulhat egy háromnapos kirándulás alatt is, szóval ez hülyeség. Nem kell sok készpénzt magatoknál tartani, ami van azt sem egy helyen... Bankkártya letiltás telefonszáma legyen elmentve a telefonotokban, ennyi. Elővigyázatosnak kell lenni.

Nem olyan nehéz azt megszervezni, inkább csak a pénz szokta visszatartani az embereket.

2011. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönök minden segítséget! :) már elkezdtem nézni szállásokat, de ha megyünk úgyis egy év múlva (jövő nyár) addig szervezzük és találgatunk mi hogy legyen.

Magyarországon a Balatonon szerintem több esély van, hogy ellopják valamimet , mint akárhol. :D De természetesen nagyon vigyázunk , mert sose lehet tudni!

2011. aug. 3. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!