Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Fesztiválra, sátrazáshoz...

Fesztiválra, sátrazáshoz miket vigyen magával az ember?

Figyelt kérdés
Egy kezdő fesztiválozó és sátrazó... :-)

2017. jún. 9. 20:47
1 2
 1/19 anonim válasza:

Szia!

Meleg ruhát, takarót és/vagy hálózsák, lámpa, valami kiskést vagy ollót illetve vigyél magaddal kaját az útra, akár a fesztiválra is ha engedélyezett, de nem feltétlenül kell, elég ha a fesztiválon kívüli városban veszel magadnak kaját minden nap (ha nincs messze) vagy a fesztivál helyszínén. Mi fesztiválról minden nap besétáltunk a városba és pár zsömlével és felvágottal jöttünk vissza, de a legfontosabb h vigyél magaddal pénzt és ne veszítsd szem elől nagyon, nem tudom milyen fesztiválra mész, de pl. rockmaratonon nagyon kevés annak az esély, h a sátradból bármit is elvegyenek, pár ismerősöm panaszkodott emiatt, de volt akinek másnap visszavitték a cuccát, viszont azt semmiképpen se ajánlom, h lakatot vagy bármi zárat tegyél sátorra, mert az feltűnő, drága holmikat ne vigyél, ha mégis akkor a csomagmegőrzőt tudom ajánlani. XDD

2017. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
+ naptej, fájdalomcsillapító
2017. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Főleg másnapra XDD
2017. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Víz, főleg ilyen melegben.

A feszt területére nem biztos, hogy vihetsz be, mondjuk, de kaját szokták engedni.

Ragtapasz, lázcsillapító, tusfürdő, papucs!, kalap.

Elemlámpa.

2017. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Elemlámpa?
2017. jún. 9. 22:13
 6/19 anonim ***** válasza:
Felfujhato vagy szivacsmatrac es fuldugo, ha aludni is akarsz.
2017. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Éjszaka a sátrak között igen sötét van ám. :) Meg a sátorban is.
2017. jún. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket! Hogyan tudnék védekezni a szétázás ellen?
2017. jún. 10. 04:50
 9/19 anonim ***** válasza:

Esőkabát, gumicsizma, szúnyoriasztó :)


Én lányként szandiban toltam, az lehet vizes nyugodtan :)

2017. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja, nem ilyen tiptop szandikát kell elképzelni, női túraszandál, strapabíró, beleléphetek bármibe, nem kell kórházba menni, és a vizet is perfect bírja.
2017. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!