Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Az internet kártyával is...

Az internet kártyával is lehet fizetni repjegyet, ESTA-t, stb?

Figyelt kérdés
Szóval neten keresztül van jelentősége, hogy "csak" egy internetkártya adatait adom meg?

2017. jún. 21. 13:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan pl. CIB internetkártya.
2017. jún. 21. 13:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jelentősége.

Az internetkártyának pont az a lényege, hogy teljes értékű kártyánk látszik a rendszerben, ezért lehet mindenhol használni a neten. Annyi a különbség, hogy ezt nem gyártják le fizikailag. De olyan nincs, hogy az elfogadóhely azt látnám, hogy ez most internetkártya-e vagy sem. Ugyanolyan Visa vagy Mastercard mint a többi.

2017. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*kártyának

*látná

2017. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. jún. 21. 13:40
 5/5 A kérdező kommentje:

Valóban megvettem vele, nem volt gond. Kicsit megijedtem, amikor az autókölcsönző oldalán kikötötték, hogy azt a kártyát kell ott lobogtatni, amivel fizettem, de végül nem érdekelte őket, nem nézték.

:)

2017. aug. 28. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!