Kezdőoldal » Utazás » Európa » Telekomosok! Külföldi csomag?

Telekomosok! Külföldi csomag?

Figyelt kérdés

Hamarosan külföldre utazok 1-2 hétre (Portugáliába). Azt szeretném kérdezni, Telekomnál (+36 30/) hogyan, mennyiért vehetek olyan szolgáltatást amiért korlátozott ideig, mondjuk 1 hétig TUDOK emberi áron kint telefonálni, és mobilnetet is fogok tudni használni? Van ilyen egyszeri csomagbővítés, vagy szolgáltatás?


Kérlek segítsetek, nem sikerült tájékozódnom! :)


Köszönöm!



2017. máj. 10. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

A hamarosan mit jelent? Június 15. előtt vagy után?

A hívások egyébként most sem drágák, netes csomagok ügyében itt tudsz tájékozódni:

[link]

2017. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Találtam csomagot, 5 ezerért, egész jó. :)

Csak arról semmi nem szólt, hogy *104#-tel be kell majd kapcsolnom így az első napon csak idegeskedtem, hogy itt vagyok az idegenség közepén és nem tudok telefonálni, netezni semmi. Aztán másnapra rájöttem mit kell még csinálnom. Haha :D

2017. máj. 26. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!