Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Malév repülőjegyet online...

Malév repülőjegyet online hogy lehet megvenni, mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

Igaz csak szeptemberben utazom, de már szeretném, ha a repülőjeggyel nem kellene foglalkoznom...

A Malév honlapján olvastam, hogy a jegyet le lehet foglalni és elég később kifizetni.. Itt mit jelent az, hogy később? Az utazás napján?

Vagy ha kifizetem rögtön, akkor szükséges-e dombornyomott kártya vagy elég a sima? Ilyenkor én utalom a malévnak az összeget, vagy ők vonják le?


Bocsánat a hülye kérdésekért, de ez lesz az első repülős utazásom...


2010. máj. 22. 16:52
 1/4 A kérdező kommentje:

Az utolsó két kérdésre megtaláltam a választ (hogy milyen kártyával lehet fizetni ill., hogy ők vonják le..)

Helyette az érdekelne, hogy ha online "becsekkolok", akkor már csak a feladandó poggyászomat kell elintéznem (azt hol?) aztán mehetek a tranzitba..?

2010. máj. 22. 22:50
 2/4 anonim ***** válasza:
[link] Kiválasztod a dátumot, és a célállomást, majd megadod az adataidat, értem itt a dombornyomott bankkártyád számát és gyakorlatilag megvásároltad a jegyet. Pár nap múlva levonják az összeget a számládról. Azt hiszem Malévnál nincs bankiutalásos vásárlás. WizzAirnél van. Viszont a jegyet megveheted a Malév jegyirodáiban, vagy kint Ferihegyen.
2010. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az online check egy szuperjó dolog, ugyanis te választod ki az ülőhelyedet. Ez a malév esetében 24órával az indulás előtt lehet. Az online check végén kinyomtatod a jegyedet, majd másnap kint a reptéren megkeresed azt a pultot ahol az adott járat utasfelvétele folyik. És kiszokott írva lenni h Baggage Drop-Off. Ott bemutatod a jegyed és leadod a poggyászod. Kés oszlpoban történik az utasfelvétel: Egy akik még nem csekkoltak be. És egy a Business class és az Online Check-in utasainak. De ez csak előírás. Általában mindkét sorban veszik fel az utasokat, bármilyen a jegye. :D:D:D
2010. máj. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
54%
internet hozzáférés. elengedhetetlen.
2010. jún. 4. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!