Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hova mehetnék a 3 hely közül...

Hova mehetnék a 3 hely közül nem tudok választani. Dubai-Egyesult Arab Emirségek/Ciprus-Lárnaka vagy Kanári szigetek Grand Canaria? 33 éves anyuka+3 éves kisfia.

Figyelt kérdés
Ciprus eddig a favorit mert a hotel egy tropusi kert ben es a repulesi idő a legrovidebb ide.

2017. dec. 17. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Debai eleve kieshet, az nem egy kikapcsolódni vágyó kisgyermekes anyukának való. És roppant drága. Cipruson van egy kis történelem, látnivalók, normálisabb árak. A legjobban kiépített üdülőhely a Kanári-szigetek.
2017. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
És kb. ketten utaznátok? Engem Dubai nem vonz, az olyan műváros. A másik kettő közül bármelyik.
2017. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen ! Igen, Dubai nagyon zsúfolt,csak a hőmèrsèklet kellemes nyàrias...akkor Kanàri szgk vagy Ciprus :)

Pènz...hàt magyar fizuból èvi egy wellnes lehetne esetleg,wellnes Balcsi màr volt

.most vmi kis laza èvvègi kikapcs.

2017. dec. 17. 19:42
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Grand Canaria!!
2017. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ mi a cél. Ha fürdés a tengerben, akkor arra csak Dubaj alkalmas ilyenkor. Ha kirándulás, akkor a Kanári Szigetek, esetleg Ciprus, de oda én inkább nyáron mennék. Szóval a többiekkel ellentétben én inkább Dubajba mennék.
2017. dec. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Dubaiban és kanáriszigetek voltam már, és két kisgyerekem van.


Egyik hely sem alkalmas ebben az idöben fürdésre, habár mindegyik helyen enyha idö van, de pulcsi és vékony kabát még dubaiban is elkelhet, de fürödni én tuti nem tudnék ekkor.


Èn dubait ahogy az elsö írta azért nem ajánlom, mert ott a gyereked szerintem nem fogja jól érezni magát, az egy nagy város, ahol menni menni menni kell. Ès 3 évesen inkább a homokban ásás a nagyobb élmény.


Ciprust nem ismerem, de grand kanarián rengeteg dolgot tudtok a fürdésen kívül is csinálni.

2017. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


24,4 fok nem alkalmas fürdésre?

2017. dec. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dubai.
2017. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nyáron mennétek, akkor Ciprus.
2017. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha télen, akkor Gran Canaria. Én is oda készülök most.
2017. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!