Kezdőoldal » Utazás » Európa » Larnaka, Malaga, Lisszabon,...

Larnaka, Malaga, Lisszabon, Dubai, Tenerife, Nápoly - Ezekről a városokról tudnátok véleményt, tapasztalatokat mondani?

Figyelt kérdés

2016. dec. 26. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Ha kéred, még regényt is írunk, csak mert olyan jó fejnek látszol.
2016. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Saját véleményem személyes tapasztalat nélkül.

Liszabon: szerintem érdekes jó hely szívesen elmennék, ez vonatkozik Larnakkara is.

Dubai: szar mű város, nem is értem oda miért megy valaki azon kívül hogy menözön.

Amúgy szerintem én egyikbe sem fogok életemben eljutni.

2016. dec. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Larnaca egy relatíve olcsó nyaralóváros, jó infrastruktúrával. Lisszabon a felsoroltak közül az abszolút kedvencem, nagyon változatos negyedekkel és utcáról utcara eléd táruló történelemmel. Dubaj valóban nagyon mesterséges, globális város, de izgalmas.
2016. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 amonica válasza:
92%

Tenerife olyan, mintha nem is ezen a bolygón lenne.


Lent az óceánparton napozunk, 50 km-rel feljebb hógolyózunk...


Kis sziget, számtalan látnivalóval, és ha nem lustul el az ember, igen csodás élményekben lehet része!

Most voltunk egy hetet, tele programokkal, élményekkel.

Szállás, kocsibérlés magyaroktól (lehetőleg minél kisebb kocsit érdemes a parkolás és a hegyi utak miatt), szuper árakon!


Különböző parkokban jártunk: monkey park, aqualand, jungle park... mindenhez tudok tippet adni!


Ha a vulkán is érdekel, minél hamarabb le kell foglalni a cable cart és az engedélyeket kikérni!


Kihagyhatalan még Masca! Érdemes egy teljes napot rászánni, és letúrázni az óceánhoz onnan!

2016. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia én Dubajról tudok mesélni, illetve Cipruson belül Ayia Napáról (Larnakán csak a reptéren voltunk). Ha gondolod privátban szívesen válaszolok a kérdéseidre.
2016. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Malaga egy klassz hely, az utcákon mindenhol narancsok és citromok lógnak a fákról. Sok gyönyörű épület és hacienda található. Egyik kedvenc városom.
2016. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én csak dubaiban tenerifén és nápolyban voltam a felsoroltak közül. mind3 teljesen másért tetszett.
2016. dec. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Malaga gyönyörű hely, tiszta és rendben tartott kozterületekkel.
2018. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!