Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha kimegyek Spanyolországba...

Ha kimegyek Spanyolországba au pair-nek az az idő amit ott töltök érvényesen számolódik tehát ha később letelepednék ott akkor ez az idő számítana amit ott töltenék?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel au pair vagyok spanyolba, de mondjuk később majd szeretnék letelepedni vagy állampolgárságot és ehhez ugye jó pár évet érvényesen ott kell tölteni, ilyenkor számít ugye az az idő amit ott töltök au pair közben?

Koszi a valszokat



2018. jan. 3. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nagyon kis megszakításokkal számít bele.


[link]

2018. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
49%

Nem is ertem a kerdest hogy union belüli letelepedésnél milyen időnek meg miert kell számítania?

Az állampolgarsag igenylese az mar teljesen mas dolog,arra megvannak a szigorú szabályok,aminek utána tudsz nézni főleg ha beszelsz spanyolul!

2018. jan. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Részt kellene venned hozzá a közteherviselésben, onnantól ketyegne az óra.
2018. jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha hivatalosan mész ki egy szervezeten keresztül, akkor nyoma van az ott létednek, amennyiben viszont csak úgy, "fű alatt", akkor a családon múlik, hogy bejelentenek-e vagy sem?


Sokan nem tudják, de Európai Unió ide vagy oda, 3 hónap más uniós országban való tartózkodás tartózkodás után tartózkodási engedélyt kell kérni.

Az más kérdés, hogy nehéz ellenőrizni, mikor kezdődött a 3 hónap...

2018. jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!