Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » ALBÉRLET NÉMETORSZÁGBAN?...

ALBÉRLET NÉMETORSZÁGBAN? Milyen oldalon vannak olcsó albérletek németországba?

Figyelt kérdés
esetleg olyanok is érdekelnek ha valaki olyan olvassa aki nyárra hazajön németországból és kiadná a lakást németországban??
2010. jún. 10. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol? Melyik városban?

Egyébként a neten rengeteg hirdetést találsz, keress rá.

2010. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

rengeteg oldal van. írd be a google.de be hogy wohnung mieten és kiad ezret. Az olcsóság attol függ hol akarsz bérelni.

Azt tudnod kell, hogy a németeknél 3 hónap a felmondási idö és 2 hónap kaució. ha makleren keresztül veszed ki akkor 2 hónap provizió (ez nem jár vissza ez a makler díja).

Falvakban mindig olcsobb, minél messzebb van egy várostól annál olcsobb. A keleti rész lényegesen olcsobb.

Mi Frankfurttol 40 km-re délre lakunk egy faluban. Rengeteg a munka, nagyon jó a közlekedés havi 900 € meleg bérletet fizetünk. ez rezsivel együtt van, a lakás 86m2, és egy kis 8 lakásos házban.

De vannak munkás szállo szerü kis jukaka 30-40 m2 amik lepukkantak is sokszor és 300 € hideg körül már kivehetö.

2010. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lorch-ban vagy kb max körülötte 15km-re valahol egy kis egyszobás albérletet szeretnénk! és kb 250 euroig!! amugy rákerestem már de mindenhol ilyen 300 tol fölfele vannak,de nekünk az sok,szoval azér kérdeztem hogy esetleg nem e tudna valaki segiteni olcsot keresni
2010. jún. 10. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól függ hol. Apartmanok (ahol van egy szobád , de a többi helyiség közös) az olyan 200-250 Euróért már van. 1 szobás albérletet is láttam már 320-600 Euróig a 2 szobás pedig 450-900 Euróig. Persze az árak lehetnek magasabbak én a minimumot írtam. Linkelek neked egy oldalt ahol nézelődhetsz. [link]
2012. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!