Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hamarosan megyek majd egy 6...

Hamarosan megyek majd egy 6 napos ottalvós táborba, Milyen ételeket vigyek magammal? Tudtok jó ötleteket, hogy miket vigyek magammal ami táplál és finom, illetve nem romlik meg. ( chips, gumicukor kizárva)

Figyelt kérdés

2018. márc. 24. 22:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy ott nem lesz lehetőségünk főzni.
2018. márc. 24. 22:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
6 napos táborban biztosan lesz étkezés, ha szervezett a tábor (pl. iskolai). Szerintem nem kell semmilyen ételt magaddal vinned, mert ott is adni fognak, esetleg vigyél magadnak valami apróságot, ha szeretnél.
2018. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia igen lesz, de nem tudom milyen lesz ott az étel, nem vagyok egy finnyás típus, de jártam már úgy táborban, hogy ehetetlen volt az étel, (rizzsel összekevert főzelék szerűség volt, rizs nem volt megfőzve, a főzeléknek meg undorító íze volt) Ezért kérdeztem, igaz ezt pontosan nem írtam bele a kérdésembe, hogy ilyen esetre szeretnék tippeket. De azért ment a zöld kéz!😀
2018. márc. 25. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a kockasajt-csoki-tuc keksz hármason simán elélnék 6 napig... Nyilván nem.állsz neki majd főzni. Csomagolt szeletelt kenyér, fóliázott szalámi, esetleg a kis dobozos konzerv zöldségek (bonduelle kukorica, zöldborsó pl).
2018. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz!
2018. márc. 26. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!