Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Egy 4 tagú család részére...

Egy 4 tagú család részére keresek valami olcsó nyaralást Horvátországban! Valaki segitene?

Figyelt kérdés

elmenni elmennénk autóval az nem gond csak valami olcsó apartman vagy valami ilyesmi kéne a tengerpart kozelében.

Ti mennyiert mentetek hová?


2010. jún. 14. 21:33
 1/4 anonim válasza:
Én tavaly a Vir szigeten voltam, és nagyon hangulatos hely. nem tudom pontosan mennyi volt a szállás, de nem volt drága. Kocsival Pesttől olyan 6 óra autóval.
2010. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]

Barátnőmék voltak két éve, nagyon meg volt elégedve. Ha idén nem jutok ki, jövőre biztos hozzájuk megyek.

2010. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

13:05-ös vagyok!

Még annyi, hogy kaját( konzerv, tészták, stb) itthonról vittek, mert kint főztek. Azért nézz utána, mit, milyen mennyiségben lehet kivinni, de biztosan adnak felvilágosítást is, ha felhívod őket.

2010. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2010. jún. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!