Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Nem sikerült nyaralás?

Nem sikerült nyaralás?

Figyelt kérdés
Ti mennyire lennetek elkeseredve ? Szomoru vagyok hogy sokminden nem fért be a nyaralasba, kicsit stresszes voltam. Itt vagyunk haverral Albániában, egy napot vesztettünk mert lerobbant az autó. Oly sok minden lenne még de már csak két napunk van. Veletek volt ilyen ?
2018. szept. 18. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ne aggódj, életed nagy kalandja lesz, egy hét múlva már röhögve mesélitek... Lazíts, a nyaralás nem teljesítményre megy.
2018. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Ezért nem szabad feszesre venni a programot, mert jöhet ilyesmi, autó elromlik, repülő késik stb.


Mi 2010 - ben a Krím félszigeten ültünk egy napot szervizben, mert egy kavics szorult a fékszerkezetbe. Ez ilyen, kalandként kell felfogni. Az autós nyaralás eleve kalandtúra. Annó a szocializmusban ócska kocsikkal vágtunk neki, mentünk Bulgáriába, emlékszem, a faterom folyton bütykölt valamit a Dacián. Később én is voltam haverokkal Wartburggal Erdélyben, a román tengerparton, ott is sok kaland volt.

2018. szept. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Tudod, minden relatív...


"Nem sikerült nyaralás?"

Nos, az én nyaralásom sem sikerült - mert nem is volt, azaz nem tudtam elmenni sehová - ugyanis egész nyáron betegállományban voltam.


"Ti mennyire lennetek elkeseredve ? "

Nagyon el vagyok keseredve, mert elment az egész nyár, mindenki tök barna, szuper jó idő volt, - én meg beteg voltam, s már itt az ősz :-(


"Szomoru vagyok hogy sokminden nem fért be a nyaralasba,"

De legalább Te eljutottál olyan helyre, ahol szép a táj, stb. Nyaralás alatt nem stresszelni kell, hanem lazítani!! :-)

Nem fért bele sok minden? Hát akkor ez egy nagyszerű indok arra, hogy jövő nyáron visszamenjetek!! :-)

Oké? :-)

2018. szept. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, én túléltem azt, hogy nem Spanyolországba mentünk nyaralni, hanem Hajdúszoboszlóra és csak indulás előtti nap szóltak, akkor ti is túl tudjátok élni ezt.
2018. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted, ha nyaralás közben gyakorizol, ahelyett, hogy nyaralnál s OTT lennél, az nem elvesztegetett nyaralási idő?
2018. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha valaki nem képes kikászálódni egész nap a nyomorult mobiljából, azt eleve nem is nevezném nyaralásnak.
2018. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szállj le gyakoriról, és használjátok ki azt a két napot. Majd legközelebb visszamentek, és megnézitek ami kimaradt.

Én három napot feküdtem és hánytam végig cseh festői kisvárosok végigtúrázása helyett, de úgy, hogy nem sok minden nem fért bele, hanem egy egy órás séta volt az össz, ami belefért. Majd visszamegyünk, Csehország ottmarad. :)

2018. szept. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!