Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól sikerült a nyaralás 5-hós...

Jól sikerült a nyaralás 5-hós babával? Mi kempingezni voltunk a balcsin.

Figyelt kérdés
Csak azért írok mert amikor kérdeztem,hogy el merjünk-e indulni kempingezni a balcsira volt aki azt mondta hogy bátrak vagyunk.De semmi baj nem volt a babával.Mindent betartottunk időre ahogy itthon is csináljuk és a baba ugyan úgy aludt éjjszaka is ahogy itthon.Aki nem mer menni annak írom,hogy ne féljen nem lessz semmi gond.
2009. júl. 27. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Jó, hogy írtad. 1 hét múlva megyünk Füredre 7 hós babával és nagyon izgulok, hogy minden oké legyen vele. Nyugodt, jó baba és nem szeretném megzavarni ezzel a kis kirucanással. Remélem jó lesz nekünk is minden. További szép napokat és jó babázást!
2009. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is voltunk 7 hónapos kiscsajunkkal Balaton körüli bicajtúrán kisérő autóval! Semmi gondunk nem volt. Imádta a nyüzsit, vittük partra, étterembe, esti bulira stb... Annyi nézelődnivalója volt, hogy teljesen lefáradt, nagyobbakat aludt mint itthon! A napirendünk szerint kb. megkapta a kajáját, és mindíg volt nálunk sok tea. Én is izgultam kicsit előtte, de kár volt!

Ne féljetek anyukák, aki teheti menjen kikapcsolódni! A babának is jót tesz a változatosság! A lényeg, hogy csak lazán, nyaralósan! Nem kell görcsösen ragaszkodni a napirendhez, otthon úgyis minden visszaáll!

Jó pihit mindenkinek!

2009. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Köszi hogy írtál,olvastam 1-2hete a kérdésed.És a balcsiba belelógattad a lábát,vagy kis medencében pancsizott a vízparton?Mi augusztusban megyünk akkor 5 hós babámmal nyaralni,Zalakarosra,apartmanba, és én is egy kicsit izgulok.Remélem minden oké lesz:)!
2009. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A balcsiba bevittük de hideg volt neki,és kis medencében pancsizott a parton,nagyon élvezte ,ne izgulj semmi baj nem lesz a babával.
2009. júl. 28. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!