Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan tudnék bepakolni, hogy...

Hogyan tudnék bepakolni, hogy minden elférjen egy hátizsákba?

Figyelt kérdés
Szilveszterre elutazok egy másik városba, és nem tudom miket vigyek magammal hogy beférjek egy hátizsákba.. a ruhámat még nem tudom, így biztos több szerelést is kell vigyek, és valószínüleg egy cipőt is vinni fogok, ami sok helyet foglal:(
2018. dec. 29. 20:12
 1/6 A kérdező kommentje:
3 éjszakára megyek
2018. dec. 29. 20:12
 2/6 anonim ***** válasza:
2018. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagy hátizsák kell.
2018. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy 25-30 literes hátizsákba probléma nélkül be kell férjen minden.


3 póló, 3 alsógatya, 3 pár zokni, 1 nadrág, 1 pulóver váltásnak, 1 also és 1 felső aláöltözet, ha hideg helyre mész. További zoknik és esetleg váltás cipő és/vagy poncsó ha esős idő várható. Fogkefe, fogkrém, dezodor. Gyógyszerek. Töltők. Szàzas zsepi és/vagy WC-papír. Ha van, akkor kis 2 literes összehajtható hátizsák (akkora, mint egy zokni, aztán nem kell a városban a 30 literes zsákkal mászkálni!)


Ha napközben várost nézel, este meg benti programokon vagy, akkor érdemes este váltani ruházatot és az esti, alig hasznàlt cuccban folytatni másnap a városnézést - persze ha nem szmokingról vagy koktélruháról beszélünk. A cipőben jó sok hely van alsógatyának/bugyinak, meg zokninak. A jelszó mindig az, hogy levegőt nem szállítunk!

2018. dec. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7-8 napra szoktam külföldre utazni egy 40x30x20-as oldaltáskával, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy a jó istenbe nem tudsz bepakolni egy hátizsákba 3 napra. Egy nagyobb hátizsákkal körbetúráztam Kazahsztánt és mosnom sem kellett.
2018. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha lesz lehetőséged vasalni ott, ahova mész, akkor javaslom a vákumos zsákba pakolást (pl ilyen [link]

Így a ruhák nagyon kicsi helyet foglalnak, de összegyűrődnek.

2018. dec. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!