Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hány nappal az indulás előtt...

Hány nappal az indulás előtt kezdtek el bepakolni ha 1 hétre utaztok el távolabb levő országba és repülővel mentek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nappal? :) soha nem pakolok napokkal az indulas elott, max aznap.
2013. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2-3 nappal az utazás előtt írj egy listát arról, hogy mit akarsz vinni, ami hiányzik, azt szerezd be. 1 nappal az út előtt pakolj be mindent. Én így szoktam :)
2013. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha korán reggel utazok akkor előtte nap délután. Ha délután utazok akkor aznap reggel pakolok össze.
2013. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tavaly sítábor előtt egy héttel meg volt a lista, és mindent sorjában kezdtem is bepakolni. Azt akartam, hogy tökéletes legyen. Az is volt. :D
2013. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előtte egy nappal, ritkán kettő.
2013. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Néhány nappal előtte végiggondolom, hogy mit szeretnék vinni, esetleg írok listát is. Végiggondolom, hogy minden megvan e. Pl. figyelek arra, hogy ha van olyan ruha amit el akarok vinni akkor az tiszta legyen.


Ha reggel indulok akkor előtte este, ha nem akkor indulás előtt néhány órával állok neki pakolni, viszont ilyenkor már pontosan tudom, hogy mit is akarok betenni a csomagomba

2013. júl. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!