Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Melyik ország szimpib?

Melyik ország szimpib?

Figyelt kérdés

melyik ország-ba utazak el a szüleimel:)melyik ötleteseb?

És miért?


2010. jún. 28. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Mely országokra gondoltatok?
2010. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csehország - Prága - érdekes, nyüzsgő, de túl európai

Egyiptom - Kairó - meleg, idegen, de nagyon érdekes

Franciaország - Párizs/Marseille/Reims/Versaille/Vernon - élettől pezsgő vidékek, sok a látnivaló

Németország - Drezda - más kultúra, de szintén túl európai, szóval ha valami nagyon másra vágysz, akkor nem ajánlom feltétlenül az európai országokat, bár sok európai városban találsz olyan kultúrális elemeket, ami nagyon érdekes lehet számodra

2010. jún. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat nekem egyiptom tetszik a legjobban:)
2010. jún. 29. 08:53
 4/9 anonim ***** válasza:
En nyaron nem mennek Egyiptomba. Forrosag, rengeteg ember...oda inkabb majus/juniust, vagy szeptember/oktobert ajanlom. 40fokban nem lehet elvezni a kirandulasokat, csak a tengerpartot/medencet...
2010. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké akk valami jóbat kell kitalálnom:PPl:horwáth ország??vagy Görög ki volt már ott és hogy érezte magát??
2010. jún. 29. 20:11
 6/9 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy horwáth ország, Horvátország van, és szuper hely, én nagyon jól éreztem magam ott:)
2010. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké Köszi!:)
2010. júl. 14. 06:00
 8/9 anonim ***** válasza:
MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR MAGYAR
2010. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ott már voltam..:)
2010. nov. 8. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!