Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németország tényleg nagyon...

Németország tényleg nagyon unalmas ország?

Figyelt kérdés
Mindenütt ezt hallani, hogy Németország gyönyörű, de nagyon unalmas, Európában talán a legunalmasabb. Ez tényleg így lenne?:/
2011. okt. 2. 11:53
 1/6 anonim válasza:
97%
Hogy érted, hogy unalmas, hogy nem annyi az éhező és nem rabolnak ki mindenkit, és nem lövöldöznek? Hát ha ez unalmas lenne, akkor én szeretnék unalmasan élni. Szerintem Németország szenzációs, mindennek megvan a rendje, a kerekvágása, és kb senki se lop, csal, hazudik.
2011. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Lóf@szt unalmas..

Ezt kitől hallottad?

Mert hogy németben nem élt az biztos.

Szívesen leülnék vele beszélgetni.

A magyarok annyira naivak.

Miért hisztek mindenkinek?

Én németben élek.

Unalmas?Európában a legunalmasabb?

Dehogy. Berlinnél sokoldalúbb nincs is.

Nem berlinben élek de gondolj már bele.

20 évvel ezelőtt lett 1 állam!

4 Nagy hatalomnak volt a területe.

Tudod berlinnek milyen kultúrája van?

Aki aztmondja Berlin unalmas az hü.lye már bocs..

Voltam Berlinben de most Düsseldorfban élek.

Ha meg Európa legunalmasabb városát keresed akkor románia tárt karokkal vár. Aki meg aztmondja német unalmas annak ne higgy.

Utolsó: Arra gondolt hogy a mindennapokban el tudod fogalni magad, várostnézni és hogy nem egysikú-e.

Szó szerinti unalmasra gondolt.

De németország nem az.

Kiváncsi lennék aki ezt állítja hányszor volt ott.

Deutschland Überalles :)

2011. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, erre gondoltam, amire az utolsó is...

Hát, akkor ezesetben köszönöm a választ.

De nem csak egy embertől, hanem nagyon sok mindenkitől hallottam, hogy a németek nagyon unalmasak max színházba meg operába járnak stb stb

2011. okt. 4. 18:51
 4/6 anonim válasza:
97%
nem mindegy, hogy a németek unalmasak-e vagy Németország...
2011. okt. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

El kell menni és ki kell próbálni, de ami ott van azt nem nevezném unalmasnak,egyrészt gyönyörű a táj, és az emberek is sokkal normálisabbak mint bárhol, nem lopnak, és tisztelettudók, és ha jó vagy akkor még egy jó melót is találsz, és nem mindegy hogy 3000 E- ból kell megélj, vagy 100000 ft-ból(jobb esetbe).


Nézz bele a googleba: Berlin, Berchtesgaden,Überlingen(Bodensee)..szóval nem unalmas(ez csak pár dolog)

2011. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gyuszredamus válasza:
26%

Igen,elég unalmas,22 alattiaknak nem ajánlanám.A hétköznapok a munkáról szólnak,a 7vége az otthoni döglésről.A nagyvárosok kicsit másabbak,de nagy átlagban szellem városok/falvak mindenhol! :S

A legdurvább,hogy az ember nagyon nem akarja átvenni,de egy idő után egy kicsit átveszi a stílust.....

2016. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!