Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Érdemes, lehetséges ideiglenes...

Érdemes, lehetséges ideiglenes cascot kötni motorra, ha hosszabb külföldi túrára indulok kelet fele?

Figyelt kérdés

Töröko., Grúzia, Azerbajdzsán, Oroszo., Kazahsztán, Fehéroroszo., Letto., Litvánia, Észto.


Ha igen, kit ajánlotok?



2019. febr. 8. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt nem de teljes körűt élet baleset tárgyi biztosítást tudsz kötni.

És sok kis címletű dollárt és eurot vigyél jol eldugdosva sose legyen nálad sok pénz egybe.

Sok a korupt rendör milicista bármi szarért el vihet de hát a credit beszél igy meg győzhetők ne vitáz velük esélyed sincs.

2019. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 D. Brasco ***** válasza:
Cascot szerintem sem erdemes!Inkabb amit az 1-es irt!Es valoban,cigi kis cimletekben kp legyen nalad!Ott pénzzel minden is el lehet érni!
2019. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha egyik éjszaka ellopják, akkor cs3szhetem a sok helyre eldugott pénzeim, nem jön vissza tőle a motor :D Rendben, köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 8. 11:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Olyan szállást kell nézni ahol lehet tárolni.

Amugy meg tok mindegy találkozol egy fénytkapott milicistával agyonlő a puszta közepén dob rád egy kis földet azt helló sose találnak meg. Menne arra turázni a tököm max tankal.

2019. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gps nyomkövető vissza lopod.

De ennyi erővel itthon is elkophatják.

Szerintem

2019. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 azért nem eszik olyna forrón a kását... :) El kell kerülni azokat a helyeket, meg néhány józan ésszel belátható szabályt követni.


#5 valóban... :/

2019. febr. 8. 12:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Annyi szebbnél szebb hely van a világon.

Miért kell akkor pont oda menni??!

(Csak egy költői kérdés volt.)

2019. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hova "oda"? Voltál ezeken a helyeken? Vagy miért írtad, amit írtál?
2019. febr. 8. 18:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Személygépkocsira mindössze két biztosítónál lehet határozott idejű casco-t kötni, a Generalinál és az Allianznál (utóbbinál csak 10 évnél fiatalabb járműre), ezeket lenne érdemes megnézni, valószínűleg motorra is lehet, de vagy alkuszon keresztül vagy személyesen, az online felületen ezt nem tudod magadnak tarifálni.
2019. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2005-ös a motorom, nem tudom, hogy olyankor mi van :/ majd utánanézek, köszönöm.
2019. febr. 9. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!