Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hosszabítót át lehet vinni a...

Hosszabítót át lehet vinni a határon?

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Igen, de azt ellenőrizd, hogy a célországban is be tudod-e majd dugni. A szlovák konnektorral kompatibilisek a mi dugóink (kicsit másmilyen, de bele megy), ennyit tutira el tudok mondani.
2019. márc. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. Romániába megyek majd csak nem volt bisztos ebben azért kérdeztem. Voltam már ott kb 2 évvel ezelőtt de akkpr nem vittem most meg szeretnék
2019. márc. 10. 08:54
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Most hirtelen elképzeltem, hogy a hosszabbítócsempészek után indítanak hajtóvadászatot...
2019. márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lencsefőzelék ***** válasza:
73%
Ahova biztosan nem érdemes itthon használatos hosszabbítót vinni: Angliába, Ciprusra, Franciaországba, Olaszországba, és Svájc nagy részén is másféle aljzat van, mint nálunk.
2019. márc. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
57%
Vigyél nyugodtan,de vigyél hozzá a célországnak megfelelő átalakítót.
2019. márc. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kriszpo ***** válasza:
72%

A kérdés, hogy van-e olyan hosszú hosszabbítód, ami átér a határon. Ezek szerint a románoknál olcsóbb az áram? :)

Viccet félre téve, igen és ahogy előttem írták figyelj az adott ország dugaszoló aljzatának típusára, jellemzőire.

egy kis info: [link]

2019. márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Melyik végét hagyod itthon?
2019. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!