Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 9 napos osztálykirándulásra...

9 napos osztálykirándulásra miket érdemes vinni?

Figyelt kérdés

Már többször voltam 3 napos osztálykirándulásokon, de ilyen hosszúra nem tudom mi mindent kéne még pluszban vinni. Bármilyen ,még akár alapvetőnek tűnő tippeket is szívesen elfogadok. Fő a biztonság.

Részletek:

lány vagyok

Nem szeretem a szoknyákat

Erdélybe megyünk

1 éjszakát más helyen töltünk, a többit egy adott szálláson



2019. máj. 26. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy 10 pólót, 2 pulcsit, 3 kinti nacit, fehérnemű és zokni minden napra új. Telefon töltő és elegendő pénz. Helyi valuta azaz lej. Betétet, törülközőt, tisztálkodó szereket. Unalom ellen meg amit szeretsz. 9 nap.... Ilyesmit nem is hallottam
2019. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Kilenc napra ugyanaz kell, mint három napra, csak mindenből egy kicsit több, hogy elég legyen. Igény szerint.
2019. máj. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Legfontosabb, hogy lesz-e menstruációd, mert akkor minden mennyiségben betét/tampon, de ha nem is lesz, legalább 2 betétet tegyél el ha...


Minden napra tiszta fehérnemü. Ès készülnöd kell melegre és hidegre is.


Töltök és elemek, és elemlámpa.


Hátitáskádba pakolhatod az egynapos kiruccanás dolgait.


Egy flakon amibe vizet mindenhova vinni tudsz.


Kézfertötlenítö és nedves törlö kendö.

2019. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Erdélyben sokkal hűvösebb van, mint más helyeken - na jó, Grönlandnál nem hűvösebb :D - szóval nyár meg jó idő ide vagy oda, vigyél MELEG holmikat: pulóver, meleg, hosszú nadrág, meleg pizsama, stb.
2019. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azert annyira nincs sokkal hidegebb, hogy oszi cuccot kelljen vinni nyari helyett... nem kell megfagyni juniusban meg erdelyben sem.

Amugy ugyanaz kell mint 3 napra, csak tobb kell belole.

2019. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fehérneműt bőven vigyél, zoknit is mert ha túráztok megizzadsz stb kelleni fog. Én egy váltás fehérneműt + betétet mindig tartok a táskámban, ilyenkor ha utazok

Póló is 9 + 4 legalább

Nadrág 5-6 vagy több

Pulóver 4 minimum

Kézfertőtlenítő, sebtapasz, és valamilyen krém sebekre pl bephenten plusz, csípésekre fenishtil. Hintőpor is életmentő, nekem volt hogy kicsíptre az izzadás + dezodor a hónom alatt a bőrt.Ezekből a legkisebbek elég elfér pici táskában is. Bármi megtörténhet. Magamból kiindulva jobb ha ezek ott vannak.

Elemlámpa elemmel

Kispárna, én a jyskben vettem 1200ft díszpárnát, mindig viszem magammal, autóban van állandóan, mellé egy polár takaró sminek van kis tartója szintén jyskes.

Telefon külső aksi mindig legyen feltöltve

Elegendő költő pénz

Soknak tűnik leírva de a pipete cuccok nekem a hátizsák aljában vannak mindig, párna takaró a buszon, ha kell a szállásra beviszem őket nem sok helyet foglalnak. Ruhák meg gurulós bőröndben elférnek, úgy sem cipelem mindenhová, jobb a tudat hogy vehetek tisztát naponta.

Egy két műzliszelet Is jó tud lenni, nem olvad meg a táskában melegben sem.

2019. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ 🙂
2019. jún. 14. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!