Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Splitből Dubrovnikba érdemes...

Splitből Dubrovnikba érdemes elmenni 1 napos kirándulás keretében? Klissza váránál már jártatok Splitben?

Figyelt kérdés

Splitben fogok nyaralni.

Milyen városokat ajánlotok megnézni a környéken Trogir és Omis kivételével?



2012. júl. 4. 13:53
 1/4 anonim válasza:
100%

Én csak azt tudom neked mondani kedves Kérdező, hogy ne hagyd ki a dubrovniki kirándulást, mert gyönyörű város!!! :)

A Minceta-erőd, a városfal, a templomok és a terek olyan valami fantasztikus látvány!

Ha júli 10 és aug. 10 (azt hiszem) között utazol, akkor még a reneszánsz és barokk stílusban előadott zenei művekben is gyönyörködhetsz. Nagyon szórakoztató hely, rengeteg szíves program van, ha lesz lehetőségem én 100%, hogy visszamegyek még egyszer Dubrovnikba!

2012. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szíves helyett színes... :)
2012. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Split Dubrovnik között hány óra az út busszal? nagyon szerpentines végig?
2012. júl. 5. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Dubrovnik gyönyörű, minden pénz megér. Ki ne hagyd. Ha egyszer meglátod visszavágyol.
2012. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!