Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen bőröndöt ajánlotok...

Milyen bőröndöt ajánlotok heti szintű használatra? Vonat + busz átszállás lépcsőzést bírja 30 - 40 ezrem lenne rá.

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy teljesen random westend aluljaroban 8 ezerert vasarolt kabinmeretu borondom van, az utobbi 3 evben majd 150 repulesen vagyok tul vele (plusz ugye kijutas a repterre buszozas, huzas sarban aszfalton esoben szelben :'))), es szinte hibatlan allapotban van. Szoval, hacsak nem ragaszkodsz markahoz, ezek boven jok.
2019. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó Samsonite-ot. Borsos ára van (mérettől függően kb 25-30 ezertől kezdődnek), de sokáig fogod tudni használni, a mieink közül van, ami 25 éves darab, sokat utazott és még mindig hibátlan állapotú.
2019. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is a Samsonite-ot mondom, nem olcsó, de szinte örök élet. Én 17 éve használok egyet heti rendszereséggel, és még mindig teljesen jó, egyben van. Igaz abból sem az olcsóbb fajta volt, hanem a legdrágább kategóriás. Ezek az olcsó párezer forintosak ipari hulladékok egy ilyenhez képest. Rendszeres használtra érdemes jobbat venni, mert egy évet sem fog kibírni egy noname kínai.
2019. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Túrajátizsákot
2019. jún. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is a túrazsákra szavazok.

2 évig ingáztam vele buszon és vonaton, kényelmes, hogy szabad mindkét kezem. Birja a lépcsőzést is.

Nekem 70 literes kék Quechuam volt, nagyon bevált.

Ha vinnél törékenyt is, vedd semmismek a válaszomat.

2019. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ha sok cuccod kesz ne turazsakot vegywl mert leszakad a hatad meg szerintem sokkal konnyebb hutlzni mint cipelni, en még ra is szoktam ulni..

en az intersparos kappas borondot hasznaltam, csak ha ilyet hasznalnal jol láthatóan meg kell jelolni mert tobb mindenkinek van ilyen

2019. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hátizsák nem jó mert lenne cuccom is sok meg abban jobban gyűrődnek a ruhák.

Samsonite márkát néztem ki, köszönöm

2019. jún. 23. 14:24
 8/9 anonim válasza:
Vedd meg a legolcsobb kinai borondot. A 8 ezres kinai borondom evek ota szuper, es legutobb vmi hiperszuper minosegut vettem tescoban, az elso hasznalatkor szarra ment a kereke..
2019. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%

"hiperszuper minosegut vettem tescoban"


Azt csak gondoltad! :XD


Ott nem árulnak olyat...

2019. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!