Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mekkora kézipoggyász az,...

Mekkora kézipoggyász az, amelyiket ingyen felvihetek mindkét légitásrarág gépére? (Átszállok Brüsszelben) Gyakorlatlan vagyok. Többi lent?

Figyelt kérdés

Wizzair és Rayenair légitársasággal utazok Budapestről Teneriffe-re, Brüsszeli átszállással. Csak(!) kézipoggyászt viszek. Meilyen méretű az a kézipoggyász, melyet mindkét légitársaság képére felvihetek ingyen? :) Csak egy kézipoggyászt vihetek fel a gépre, semmi mást? Egy kézitáska sem lehet nálam? Valaki szállt már át Brüsszelben? Még sosem kellett átszállnom másik gépre. Kicsit félek. Ha valaki eltudna látni néhány jó tanáccsalazt nagyon megköszönném. :)

17/l



2015. jan. 30. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

1. Nézd meg a két légitársaság honlapját, le van írva a poggyász maximális mérete.


2. *Ryanair

2015. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Wizzair a szűk keresztmetszet, ott ingyenesen csak 1 db kis kézipoggyászt vihetsz fel, ami max. 42x32x25 cm lehet, ami szerintem nem lesz neked elég.
2015. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Wizzair: " Amennyiben a kézipoggyász mérete nem haladja meg a 42 x 32 x 25 cm-t, úgy azt utasaink díjmentesen felvihetik a gépre. A kézipoggyásznak be kell férnie az utas előtti ülés alá."

Ryanair: " Max. 10 kg súlyú, 55 cm x 40 cm x 20 cm méretű

kézipoggyász és egy, maximum 35 cm x 20 cm x 20 cm

méretű kis táska vihető a fedélzetre utasonként"

Ez alapján tehát 1db 42x32x25-cm-es lehet a poggyászod.

2015. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosabban a megfelelő kézipoggyász méretei ebben az esetben: 42x32x20, ugyanis a Ryanair-re kisebb szélességű táska mehet fel, ezért nem lehet 25 cm.
2015. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, a 4-es írja jól, elsiklottam a Ryanair 20 centije mellett. Amúgy véleményem szerint nem fogsz ekkora poggyászban elférni.
2015. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
El fog férni csak sokat kell magára venni.
2015. jan. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Van még két speckó kérdésem. :D A kézipoggyászba sminkkészletet fel lehet vinni? Ha az alapozómról lekopott hogy hány ml az probléma? Púder és pirosító (por grammban megadva) felvidrtő? Hab állagú alapozó (grammban van ráírva a kiszerel

és) folyadéknak számít?

2015. febr. 4. 22:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Sminkcuccokat fel lehet vinni, DE minden hab és krém állagú "dolog" folyadéknak minősül. Én amikor repülök, a szabvány tasakba bedobálom a szempillaspiráltól kezdve a szájfényig az összes nem szilárd állagú cuccomat és még sosem volt gond belőle.
2015. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!