Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Elég 20 ezer forint 5 napra...

Elég 20 ezer forint 5 napra debrecenben?

Figyelt kérdés

Elutazom Debrecenbe(erdélyi vagyok). Fesztiválra megyek. Ott a fesztiválon nem nagyon kell költekeznem, hiszen a kajám meglesz mind a három napszakban. Állítólag minden nap kimegyünk a városba. Elég lesz 20 ezer forint?

Amúgy nem vagyok költekezős, sőt...


2019. júl. 20. 11:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Debrecenben*
2019. júl. 20. 11:18
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Most te akkor fesztiválon fogsz dolgozni?


Ez a 20k csak költőpénz lenne, vagy úgy mindenre, utazás stb?


Azért a bankkártyádon legyen bőven pénz, ha netán mégis kifogysz a lóvéból, mert drágaság van mindenhol. Gondolom piálgatást terveznek esténként, beülni valahova, ilyenek..

2019. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Campus Fesztivál? :-)

Hááát, nem tudom, talán elég, de attól is függ, mennyire akarsz "bulizni", inni.


Segítségül találtam egy cikket Neked:

[link]

2019. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem ott dolgozom, fesztiválozó leszek. Ez a Csillagpont fesztivál.

És nem iszogatunk, strandolni megyünk, meg szétnézni a városban, ennyi.

A kaja miatt nem kell aggódnom, a víz miatt sem, mert a fesztiválon ingyen lehet tölteni.

2019. júl. 20. 12:09
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Én nem vagyok egy nagy fesztiválozós, de így a hétköznapokban is nagyon kevésnek tűnik... Meg aztán a fesztiválon nem csapvizet szoktak inni. Attól, hogy viszel kaját, még meg fogsz kívánni egy lángost, vagy egy fagyit...
2019. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fesztiválokon ez napi költségvetésnek szokott reális lenni és még az sem a bármit megvehetsz kategória.


Ki lehet hozni ennyiből is, de nem lesz egyszerű.

2019. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Már volt, hogy 13 ezret vittem, ugyanúgy a kaja megvolt minden napra, 5 napig voltam. Víz is ingyen. Hazahoztam belőle 7 ezret.

Nem szeretek költekezni.

2019. júl. 20. 13:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy bulizós, akkor bőven elég lesz, főleg, ha már voltál hasonlón és haza is vittél belőle :-)
2019. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem. Ha a kajád megvan és csak vizet akarsz inni, akkor mire kell a 20 ezer? Számold ki mire szoktál költeni, sör, fagyi, strand belépő akármi, szorozd be 5-tel és megkapod mennyi pénz kell.
2019. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hazahoztam 4 ezret. Tudtam én, hogy sok lesz nekem. :)
2019. aug. 2. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!