Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Valaki, aki volt New Yorkban,...

Kameleon090807 kérdése:

Valaki, aki volt New Yorkban, az kérlek leírja nekem hogy hol lakott, kb mennyibe kerül egy éjszaka, és hogy tetszett neki a szállás?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak szállásketeső oldalak, de ott könnyű melléfogni.

Köszönöm



2019. aug. 25. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Az osszes szallaskereso oldalon van ertekeles...
2019. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azzal nem sokra mész, ha leírom, hogy hol voltam 6 évvel ezelőtt. (amúgy a Paramount-ban voltam, akkor 100 dollár körül volt egy kis szoba)

Szállások ügyében nézz nyugodtan körül nagyobb oldalakon. Arra azonban készülj fel, hogy Európával ellentétben kint semmi sincs benne az árban, mindenért külön kell fizetni. Tehát a szoba az csak a szoba, reggeli felárért van.

Érdemes úgy választani, hogy a megnézni kívánt dolgok közelében legyen.

2019. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. ,nem vagyok teljesen hülye, éppen azért irtam, mert sajnos volt már, hogy értékelést néztem, és nem olyan volt.


2. Köszönöm, megnezem, hogy meg van-e a Paramount

2019. aug. 30. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem olcsó város. Egyszerű kétágyas szállodai szoba két főre Manhattanban kb. 100 dollártól indul éjszakánként, a többi kerületben valamivel olcsóbban is van. Airbnb+külváros opcióval ennél azért jóval kedvezőbb áron (kevesebb mint a feléért) is találhatsz szállást, a metróközlekedés pedig jó és nem túl drága, biztonságos.

Kajálni lehet olcsón (streetfood is), látnivaló pedig rengeteg van és a múzeum jó része adományalapú, nem feltétlenül kell sokat költeni. Ha van konkrét kérdésed kérdezz nyugodtan.

2019. szept. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pálpusztai Dezső ***** válasza:
Privátban írtam,nem kaptad meg?
2019. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mikor elsőre voltam, akkor YMCA New York, a Centrál Park mellett. Nem volt túl olcsó, de elhelyezkedéséhez képest menő volt.


Utoljára haverokkal mentünk, akkor okosabban választottunk, és Jersey City-be szálltunk meg, 'kis indiában'. A szállás ára töredéke Manhattannak, de 30-45 perc path-ezéssel bent vagy a központba

2019. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg még érdekel, én a Seafarers International Houseban szálltam meg, elég drága volt ahhoz képest, hogy csak közös wc és zuhanyzó van szintenként. De legalább mosdó volt a szobában és elég jó helyen van Manhattan belsejében, a Union Square-nél, wi-fi csak a hallban volt, de lehet azóta már fejlesztettek.
2021. máj. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!