Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Van Budapesten lehetőség egy...

Van Budapesten lehetőség egy éjszakás olcsó szállásra pároknak?

Figyelt kérdés

A barátom nyáron jön Magyarországra külföldről egyik barátjával. Szálláson fognak aludni ketten, én pedig nem Budapesti lévén az egyik barátnőmnél szállok meg. Az egyetlen bökkenő, hogy természetesen szeretnénk együtt tölteni egy éjszakát kettesben. Ez sajnos nem igazán kivitelezhető ebből kifolyólag, mert én a barátnőmhöz nem vihetem, ők pedig ketten vannak egy szobában. Így az lenne a kérdésem, hogy van Budapesten valahol egy kis szálló vagy akármi, ami aránylag olcsó és el lehetne tölteni ott egy éjszakát?


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. jún. 12. 00:54
 1/3 Roflkopter válasza:

A barátját mutasd be a barátnődnek, ő ott alszik te meg párodnál. Win-win


Egyébként szallas.hu, 6-7k tól mert egész elfogadhatóak vannak

2018. jún. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bárhol (BP-en is) minden szállóban, motelban vehet ki bárki szobát és nem kérdezik, hogy pár-e vagy ismerös vagy barát vagy két idegen, ha kifizetik az árát, akkor tölthetik ott az éjszakát.
2018. jún. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én 1 hétre próbáltam találni szállást nekem és barátomnak, bookingon néztem de én szinte csak hálótermi ágyakat találtam. ami volt hotelszoba, ahhoz nem tartozott külön fürdő. úgyhogy végül kibéreltem egy lakást
2018. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!