Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Észak-Amerika

A kérdés

Az USA közepén vannak érdemi látnivalók (Iowa, Nebraska, Kansas stb)? Turisztikailag milyen a préri?

okt. 7. 20:54  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem nem igazan tetszett egyik sem, bar csak keresztul autokaztunk (es megszalltunk jopar varosban). A Kansast erinto tornado pedig kifejezetten rossz elmeny volt.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 8. 01:52 Privát üzenet
Balogh Bence 2019 nevű felhasználó válasza:

[link]

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 8. 06:42 Privát üzenet
Ha unod a keleti meg nyugati partot, akkor meg lehet próbálni, de nem arról híresek ezek az államok, hogy túl sok minden lenne ott. Én ha nem keleti vagy nyugati partra mennék (és már voltam Las Vegas / Grand Canyon környékén meg a nagy tavak környékén is), akkor inkább Coloradoban néznék körül, vagy a Route 66 mentén, vagy megnézném a Mt. Rushmoret Dél-Dakotaban, vagy Hawaii.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 9. 17:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kansas-Missouri államokban élnek magyarok?
Tudtok javasolni nekem szép kertvárosokat Észak-Amerikában?
Milyen gimnáziumok vannak Spring Hill, Kansasban?
Spring Hill Kansas-ben kertváros?
Megvámoltatnak-e Kansas Cityből Budapestre menet?
Mik a tapasztalataitok az USA-ba (Kansas-ba) történő ESTA-s utazással kapcsolatban, miket kérdeznek a beléptetők?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Észak-Amerika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!