Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Floridabol elobb utaznek...

Floridabol elobb utaznek haza, mint terveztem, de az olcso kategoriaju jegy nem modosithato. Hol erdemes repjegyet keresnem a hazautra (Atlanta, Jacksonville, Tallahasse, Orlando a lehetseges felszallasi helyek)?

Figyelt kérdés
A leheto legolcsobb megoldast keresem. S.O.S.
2010. júl. 17. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:

www.pelikan.hu


kiválasztod, hogy honnan hová szeretnél menni, és listázza neked az összes lehetséges utat árral együtt.

2010. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
www.kayak.com-on es a skyscanner oldalon nezd meg. Nem lehet megmondani ennyibol, hogy honnan olcsobb, mert legitarsasagtol, uticeltol, idoponttol fugg minden. Szerintem nagyobb repuloterekrol, kitero nelkul olcsobb szokott lenni. En ezt tapasztaltam...talan Atlantabol van a legjobb eselyed, de akkor bele kell kalkulalni mas koltsegeket, mert az mar nem is FL. Olcsot nem fogsz talalni, ha last minute a dolog. Nem lehet kivarnod, hogy az eredeti jeggyel utazhass? En tuti, ezt tennem, ha van ra mod, mert igy egy teljes aru uj jegyet kell venned.
2010. júl. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, gondolom, h sokba lesz, de maradnom meg rosszabb.

Pelikanon nincs tengerentuli indulas, Delta es hasonlok piszok dragak.

Megnezem a tanacsolt oldalakat.

Koszontem!

2010. júl. 18. 00:47
 4/8 anonim válasza:
Pedig ebbol valoszinuleg a Deltaval jossz ki legolcsobban atlantai indulassal (bar nem mindegy, hogy hol elsz, mi lenne kozeledben). Szabad tudni, hogy mi a gond? Lejar a vizumod vagy Mo-n surgos dolgod akadt, hogy nem lehet kivarnod? Mennyi ido a kulonbseg az eredeti jegy es a szandekolt kozt?
2010. júl. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nezd meg esetleg a momondo.com-ot, en ott szoktam tajokozodni a repjegyekrol elso korben.

engem is erdekelne, mi tortent, ha nem tul indiszkret a kerdes.

sok sikert.

2010. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kihivtak sajat koltsegen, szallas es munka var, megegyeztunk a berben, ehhez kepest sokkal tobb a munka, de ami meg rosszabb, kevesebb a penz, nem kicsit. Szoval..atbaxtak. 1 honappal elobb mennek kb., mint terv szerint.
2010. júl. 18. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:

VAN a pelikanon tengerentúli indulás.

ki kell választani az "egyéb"-et.

2010. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok, thx all, keresem a legjobb megoldast. Udv!
2010. júl. 19. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!